Alan Murray

14. října 2014 v 12:15 | RPGNetwork |  MEN
Věk: 23 Let / Majitel: Luss / Status: Lídr Neohrožených / FC: Jake Gyllenhaal


Povaha
Nemůžeme říct, že je Alan naprosto bez chyby. Když odečteme jeho padání ze stromů a rádoby na to ztrácení paměti, má skvělý smysl pro humor a prolíná ho s řadou optimistickejch blábolů. Narodil se v Naohroženosti a i přes tvrdou výchovu jeho frakce, se rozhodl zůstat takový, jaký se narodil a byl vychován. Dokáže se bezchybně orientovat ve městě, což mu dává značnou výhodu v soutěžích, ale i výpravných misích. A nesmíme hlavně zapomenout na jeho tvrdohlavost a sobeckost, která skvěle doplňuje jeho narcistické sklony.

Historie
Alan se narodil v Bostonských koloniích se svou starší sestrou Daisy a matkou Justine. Žil celý život bez otce, který byl zabit při nehodě ve vědeckém centru, kde pomáhal s rozvojem genetické mutace s rostlinami. Jeho rodina patřila k Neohroženým, jelikož se mu matka v jeho čtnácti letech oběsila a zbyla mu jen jeho mladší sestra, která se později zamilovala a přeběhla k Sečtělým, zůstal na všehno sám. Al se rozhodl spáchat sebevraždu a skočit z Empire State Building a tu chvíli se objevila láska. Zamiloval se a začal pracovat jako lídr v Neohroženosti, kde zůstal dodnes, přestože nedodělal střední školu. Před dvěma lety se zůčastni výzkumu "Genetického potenciálu", přestože většinu času neměl absolutní tušení o čem ostatní mluví, byl to ochotný podstoupit kvůly informacím z frakce sečtělích, kde v dnešní době působí jeden z jeho starých spolužáků.

Rodina
Otec William (mrtvý), Matka Justine (mrtvá), mladší sestra Daisy (18 let, Sečtělá), pes Ross (se sestrou).

Obřad Volby
...

Zajímavosti
Jeho přezdívka v kruzích Neohrožených je Řezač, kvůly jeho přehnané touze vyhrávat. Jeho osobní rekord ve Strachu (Oblíbená hra dospívající generace, spočívající v přehrávání strachu nejstatečnějších osob) je 58 výher 1 prohra.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz