Claire Leticia Farley

17. října 2014 v 23:35 |  WOMEN

Celé Jméno
Claire Leticia
Marie-Anette
Farleyová


Majitel
Fien


Věk
18 let


Status
Živá
75%
Povaha
Kdysi milá, pozitivní, naivní a všudypřítomně milá a hodná dívka z Upřímnosti dnes není ani zdaleka tak příjemná. Po všech srdce-lámajících zkušenostech z jejího dosavadního žviota teď nikomu nevěří, její postoj ke všemu a všem se změnil - vždycky důvěřovala každému, nyní nedůvěřuje pomalu ani sama sobě. Co se osobních vztahů týče, její náhlá změna v chování jí zrovan moc přátel nenadělala. O to horší je, když nikdo neví, čím to vše bylo způsobeno.


Historie
Claire se narodila jako nemanželské dítě bohatého obchodníka z Upřímnosti a zdravotní setry ze Sečtělosti. Protože nebylo jejím rodičům dovoleno žít společně pod jednou střechou, byla čerstvě narozená dívka vložena do péče svého otce jako Upřímná. Od té doby mohla samo sebou mít všechno po čem toužila, jen ne otcovu pozornost, která byla spíše přikloněna jejímu o pouhý den staršímu nevlastnímu bratrovi Heathovi. Často trávila i několik měsíců sama v jejich ohromném bytě, pouze za společnosti své chůvy, kterou po nějaké době také začala brát téměř jako svou vlastní matku. Už ve velmi nízkém věku byla o něco chytřejší a rozvážnější než její vrstevníci. Nástup do školy znamenal jednu z nepříjemných částí jejího života. Protože nesměla mít příliš výrazně špatné, nebo třeba jenom o trochu horší, známky, často a skoro vždy si neuměla najít žádné přátele - nikoho přeci zkrátka nezajímá "Rozmazlená šprtka".

Svou pravou matku viděla pouze jednou v životě a to právě v nemocnici, kde začala pomáhat na oddělení smrtelně nemocných a vážných případů. Shledání to ovšem nebylo příjemné, protože se Claire poprvé dozvěděla o její další nevlastní rodině, desetiletých sourozencích, kteří žili společně s manželem jejich matky v Sečtělosti. Díky tomu se definitvně rozhodla - ve svých šestnácti letech zůstala ve své rodné frakci, zblížila se s Heathem a zůsatla u rodiného podniku. O dva roky později potkala někoho, s kým se domnívala, že rožije zbytek života. Otěhotněla a společně plánovali svojí budoucnost, ale její přítel záhadně zmizel. Několik týdnů na to Claire přírozeně potratila a značně jí to poznaměnalo, spíše z její... milé, psychické stránky. A nepomohla tomu ani brutální vražda její nejlepší kamarádky, za kterou - nepřímo - mohla také Claire...


Rodina
Otec Amery Farley (56 let), matka Brooke Abbotová (45 let), nevlastní sourozenci dvojčata Audrey a Grover (12 let), strýc (bratr otce) Gleen Reeve (mrtvý), bratraneci Thomas Eliach Reeve a Jerome Jackson Reeve (23 let - dvojčata), nevlastní bratr Heath Kingston (18 let).


Zajímavost
Claire je vegetariánka, která se třetím rokem pokouší vyléčit svou Arachnofobii.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz