James Wakeford

17. října 2014 v 21:53 | RPGNetwork |  MEN

Celé Jméno
James Andrew Wakeford

Majitel
Wolfie

Věk
21 let

Status
Živý
100%
Povaha
James je spíš odtažitý a rezervovaný typ člověka beze smyslu pro humor. Je věčně naštvaný, přesto ojediněle odhodlaný a to stylem - všechno se nějak musí povést a všechno má řešení. Pyšní se naprostou sebekontrolou, neustále si hlídá svůj výraz a nedovolí vám poznat, co si myslí nebo jak se cítí, pokud to sám nechce. Je si moc dobře vědom, že i přes všechnu práci, kterou každý den vynaloží, se nemůže nikdy zbavit svých špatných vlastností jako je pesimismus, chladnost, ale i až moc velká zvědavost. Má pravou vůdčí povahu a schopnost přesvědčovat lidi pro své plány. Stejně tak se mu dá opravdu důvěřovat, sice by v Upřímnosti neměla být žádná tajemství, ale zrovna k tomuhle má velké pochopení vzhledem k jeho těžké minulosti.

Historie
V době jeho školních let zažíval celkem drsné peklo. Nejen že byl drasticky šikanován dřívějším postrachem školy a bývalým lídrem Neohroženosti Alanem Murrayem, ale právě díky tomuto nepřátelství neměl žádné kamarády. Jistě, je možné že si řeknete "To už přehání, každý má alespoň jednoho člověka, který s ním sympatizuje, jen to třeba nemusel dávat najevo...!". Ale ne, bohužel to tak nebylo. Opravdu dlouho si musel vystačit sociálně odstřižen od kolektivu, než se šikanování trochu zmírnilo a on si zvládl najít jednoho kamaráda a dokonce i přítelkyni. Ne, nejásejte. Přebral mu ji Alan. Z toho má tak trochu komplex, přece jen se mu celou dobu nic nedařilo. No, pak si přetrpěl halucinogenní rok po Obřadu volby, kde zůstal věrný Upřímnosti, ale pozor - byla to jen a jen jeho chyba. Zkrátka se nemohl vzpamatovat z té potupy, ale vybral si ten... dalo by se říci horší způsob, jak se zmátořit. Ano, drogy. A pak mu zemřel otec. No není to vážně pech? A protože ho před svou sebevraždou ustanovil zástupcem (a celý život ho k tomu vedl), James se rozhodl vyhovět otcovu přání a stal se lídrem Upřímnosti a zároveň, ve svých 18-ti letech, nejmladším lídrem v historii. Ke své úloze ve společnosti přistupoval velice odpovědně a záhy se práce stala jeho prioritou. Začal chodit s Elis - dnešní zástupkyní Upřímnosti -, ale bohužel se po pár neshodách rozešli. No a pak se konečně pořádně zamiloval do dívky, se kterou je teď už zasnoubený. A pro kterou byl schopný jet do Washingtonu (města, které nesnáší) a riskovat svůj život.

Rodina
Matka Caroline (42 let), otec Nicolas (mrtev), mladší sestry Rose a Julia (dvojčata - 7 let). Snoubenka Chloe Foster. Tři psi - Oso, Jack a Poncho.

Zajímavost
Má na krku jizvu jako památku nepříjemného krátkého pobytu ve Washingtonu. Nosí přívěsek vždy skrytý za oblečením. Má vrozenou imunitu vůči otupujícím účinkům alkoholu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz