Thomas Eliach Reeve

17. října 2014 v 21:51 | RPGNetwork |  MEN

Celé Jméno
Thomas Eliach Reeve


Majitel
Fien


Věk
27 let


Status
Živý
100%
Povaha
Chytrý, naprostý ignorant, velmi charismatický. Během svého života v Mírumilovnosti, si vypěstoval zdravý smysl pro humor, ale i averzi vůči tamním lidem. Rád se předvádí. Je spíše vůdcovský tip. Přestože se chová navenek galantně, uvniř si může představovat vaše vnitřnosti na grilu. Aby prokázal svou teorii nebo myšlenku, je schopný naprosto čehokoliv. Vědecké a logické postupy příliš neuznává a je velmi talentovaný po chemické a fyzické stránce. Je výborný matematik. Často se chová nedospěle, ale nikdy by nepřiznal, že je jako nevyspělý puberťák, který se nebojí zajít do extrému.Historie
Na základní škole se vždy nudil, protože byl dost napřed. Přestoupil z Mírumilovných, kde vyrůstal v rodině bohatého farmáře a obchodníka - bratra dnešního významného vývozce zbraní v New Yorku. Protože byl odjakživa dobře zaopatřen, jeho přestup nezamenal žádný velký rozdíl ve vzdělání, nebo dosavadním životě (Studoval filosofické, chemické a psychiatrické obody na univerzitě v centru města. Jako šestnácti letý se věnoval také sportu, ale jeho nadšení vymyzelo spolu s povinnostmi.)

Jediným, a dnes už vlastně nepodstatným, rozdílem, byla změna ve vztahu s jeho dvojčetem, bratrem Markem, který při výpadku roku 2315 přišel o život. Aletato tragédie nebyla zdaleka tak zdrcující, jako smrt Thomasových rodičů, která byla zapříčiněna strašlivou nehodou - neno alespoň tak častovali úřady "Násilné vykolejení vlaku a záměrné poničení kolejí". Dnes mu z celé rodiny tedy zbyli pouze Farleyovi, sestřenice Claire, ménně blízký bratranec Heath a jeho strýc Amery. Jako lídr funguje Thomas již dva roky a jestli ho nezastihne pití a nezodpovědné chování, bude tomu tak i nadále.


Rodina
Matka Jessica Reeve (Mrtvá), Otec Gleen Reeve (Mrtví), Bratr Jerome Jackson Reeve (22 let - dvojčata) zůstal v Mírumilovnosti a sklízí na polích. Strýc (Bratr otce) Amery Farley (43 let), sestřenice Claire Leticia Farley.


Zajímavost
Trpí Hematofobií (Strach z krve), alergií na chlupy a je chorobně závislý na svých autech.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz