Victor Murray

14. října 2014 v 11:51 |  MEN

Věk: 20 Let / Majitel: Luss / Status: Zástupce Neohrožených / FC: Wade Poezyn


Povaha
Přes svoje ubohé dětství získal spoustu nehezkých vlastností, jako je třeba tvrdohlavost po matce a výbušnost po otci. Ale za těch pár let s Alanem získal i smysl pro humor, spolehlivost a nebojácnost. Je velmi vybíravý.

Historie
Vic se narodil Olívii a Chrisovi Murrayových v Neohroženosti jakožto jejich jediné dítě, které mělo spoustu problémů nejen ve škole ale také mezi ostatními dětmi. Jako malý vynikal v umění, za které byl odsuzován spolužáky a rodinou. Vickův otec byl 6. lídr Neohroženosti a za svého umělecky založeného syna se velmi styděl. Několikrát se Vic rozhodl že uteče z domova a vždycky marně, jelikož rodiče ho měli pokaždé pod dozorem a později ho začli zavírat v komoře, díky které má dodneška klaustrofobii, takže byl chlapec odtržen od celého světa a nenáviděn všemi okolo sebe. Později mu zemřela matka na udušení, jelikož měla astma a otec byl z toho tak zdrcen, že o syna se už starat dál sám nechtěl a tak po pár měsicích zavýrání v komoře a totálního nezájmu ze starny jeho otce, byl Vic vyhozen z domu. v šestnácti letech Victor šel na svůj 1. obřad volby kde se rozhodl že bude pokračovat dál v jeho rodné frakci s tím, že ukáže otci že se v něm zmýlil. Seznámil se se svým bratrancem Alanem, který byl jeho lídr a později mu nabídl místo zástupce. S pomocí Alana se Vic stal vynikajícím trenérem a uvědomil si že život není tak zlý jak si myslel, když se žije se správnými lidmi

Rodina
Matka Olivie 43 let (mrtvá), Otec Chris 47let

Obřad Volby
...

Zajímavosti
Jeho přezdívka v kruzích Neohrožených je Řezač, kvůly jeho přehnané touze vyhrávat. Jeho osobní rekord ve Strachu (Oblíbená hra dospívající generace, spočívající v přehrávání strachu nejstatečnějších osob) je 58 výher 1 prohra.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz