Alice Natalie Brennan

29. prosince 2014 v 10:00 |  WOMEN


Celé Jméno
Alice Natalie Brennan


Majitel
Ali


Věk
16 let


Status
Živá
100%Povaha
Alice je přátelská, usměvavá, otevřená a v neposlední řadě taky upřímná. S každým většinou jedná na rovinu a nebojí se říkat i nepříjemnou pravdu se vztyčenou hlavou. Má zlozvyk kousat si spodní ret, když je nervózní. Občas je výbušná. V takových situacích bývá i agresivní, ale jinak to není žádná potížistka. Její dalším zlozvykem je začít křičet, když zahlédne i nepatrného pavoučka.

Historie
Narodila se jako druhorozená do rodiny Upřímných. Její matka Natalie přestoupila od Sečtělých a pracuje v úřadu soudce. Otec pochází z Upřímnosti a pracuje jako soudce. Ačkoli to tak vypadá, rodiče spolu nikdy nepracovali a nyní ani nepracují. Bratr Nathaniel se při obřadu volby rozhodl pro Mírumilovnost. Alice to nesla velice špatně, protože bratr pro ni byl nejbližší osobou v jejím životě. Od jeho přestupu jej viděla jen párkrát. Rodiče ji vychovávali s láskou a péčí, ale nezapomínali také na zásady frakce - na upřímnost. Od mala ji učili, že nejlepší je jednat se všemi upřímně a bez přetvářky, ale také ji učili, že ne vždy je upřímnost nejlepším přítelem, proto se naučila oddělovat situace, kdy by měla říkat celou upřímnou pravdu a kdy jen její část. Má také velice dobrý vztah s matkou, kterou bere spíš jako svoji starší kamarádku, než vyloženě matku. Jako patnáctiletá byla podrobena séru pravdy, k čemuž se dobrovolně rozhodla. Nemusí tak před svou frakcí nic skrývat.

Rodina
Matka: Natalite Brennan (rozená Green; 40 let), Otec: Daniel Brennan (41 let), Sourozenci: sestra Clarissa (9 let), bratr Nathaniel (20 let)

Zajímavost
Má arachnofobii, protože jako malé jí vlezl do postele pavouk, se kterým se později probudila na obličeji. Má hrůzu z toho, že jí pavouk zaleze do pusy a udusí ji. Prostřední jméno má po matce. Má tetování na zápěstí (znak frakce) a na zádech.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz