Dash Lockwood

22. prosince 2014 v 17:39


Věk: 19 Let / Majitel: Luss / Status: Číšník/ FC: Nico Tortorella
nico tortorella image

Povaha
Možná je známo, že Upřímní říkají pravdu, ale v Dashově případě to někdy nesedí. I přes to, že se rád baví je poněkud kliďas a povětšinou i samotář. Od svého pobytu v Mírumivnosti je velice kreativní a soustředěný když se jedná o věci, které ho baví.
Nemůžeme ale zapomenout na jeho empatické sklony a smysl pro humor se slušným vychováním, které velice často střídá nekonečná žárlivost a soutěživost. Od svého dětství, kdy nebyl extra oblíbený je ale lehce nedůvěřivý a nespolehlivý. Ale pokud by jsme do hry měli vecpat i součastnost: Děvkařství a nadrženost nechybí.

Historie
"Život je těžká zkouška a jen ten, kdo jeho výzvu přijme, opravdu ví, co znamená žít." S takovýmhle mottem Dash vyrůstal. Nenarodil se ani v tak bohaté rodině Lockwoodových v Mírumilovnosti, ale vždycky se všechny zlé situace snažil obrátit k lepším. Když mu bylo 15, narodila se mu sestra a o rok později si prošel obřadem, při němž si vybral Upřímnost.
Sice měl vždy vlohy spíš pro Sečtělost, ale škola ho nikdy pořádně nebavila. Jeho první sny byly: Stát se Dětským psychologem nebo třeba pracovat v kanceláři... ale jak měsíce utíkaly a nutně si potřeboval vydělat na své bydlení - Nastoupil jako číšník do blízké kavárny přes odpoledne a jako plážový barman vždy v podvečer až do noci. Teď žije u pláže v malém domku se svým psem Rickym a dokonalým výhledem na moře.

Rodina
Matka: Jennifer (39 let), Otec: Phil (41 let), Sestra Caroline (3 roky), Bratr Shawn (3 roky)

Obřad Volby
...

Zajímavosti
Trpí Aviafobií, což je strach z létání a Hematofobií - strach z krve. I přes to, že je jeho frakce Upřímnost, nechal si na svoje narozeniny (12.6 ) udělat hned 3 tetování - vosa (na zádech), Nápis 'Rocco' (na levém rameni, ze předu) a hlavu námořníka (na levé paži)... s pozdějšími léty tetování příbývaly až jich teď má přes 15 jenom na rukách... Dalších 5 na těle jako takovém. (viz. obrázek)

 


Anketa

Sčítání lidu :D

Byl jsem tu! :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz