Ethan Singer

30. prosince 2014 v 12:52 |  MEN

Celé Jméno
Ethan Singer
Majitel
Ali
Věk
18 let
Status
Živý
100%
Povaha
Ethan je přirozeně inteligentní a zajímá se o všechny možné poznatky, ale nikdy ho to netáhlo na celoživotní dráhu Sečtělého. Je přirozeně přitažlivý, což si sám uvědomuje a čehož taky občas umí využít k nezávaznému flirtu. Je společenský, ale dává si pozor, komu co řekne. Většinou je i komunikativní. Má rád zábavu, ale nerad na sebe strhává pozornost. Je plný protikladů.

Historie
Ethan Dashiel Singer se narodil jako prostřední z dědí do rodiny Sečtělých. Oba jeho rodiče pracují jako učitelé. Se starším bratrem si do svých dvanácti let velmi dobře rozuměl, pak se mu však bratr začal vzdalovat, což je jedna z věcí, které si neumí do dneška vysvětlit. Bratr mu nakonec odešel k Upřímným. Když se narodila dvojčata, upřel svoji pozornost na ně a pomáhal s nimi, jak jen to šlo. Emily a Amy považuje za sluníčka každého dne. Rodiče jeho i sourozence vychovávali s láskou, ale ne vždycky se úplně shodli, co je nejlepší, což vedlo k hlasitým hádkám. Tyto hádky vedly Ethana k rozhodnutí, že se svojí dívkou/ženou/manželkou bude jednat úplně jinak. Nechce, aby jeho děti poslouchaly stejný křik.

Rodina
Matka Rebeca Singer (rozená Downson; 38 let); Otec Dashiel Singer (40 let); Sourozenci: dvojčata Emily a Amy (5 let), bratr Chris (19 let)

Zajímavost
Jako každý sečtělý nosí brýle, ale na rozdíl od jiných je skutečně potřebuje - je krátkozraký. Avšak rád je občas vymění za kontaktní čočky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz