Alexandra Hesper Morningstar

15. ledna 2015 v 10:00 |  WOMEN

Celé Jméno
Alexandra Hesper Morningstar
Majitel
Ali
Věk
16 let
Status
Živý
100%
Povaha
Alexandra je inteligentní, vzdělaná a krásná. Umí se chovat jako dokonalá dáma, ale na druhou stranu je tak trochu bad girl. Občas je pořádně drzá. Když se rozhodne, že něco chce, dostane to. A většinou ji to nestojí ani moc energie. Je komunikativní, má smysl pro humor. Většinou je hvězdou každé společenské akce, na kterou jde. Muži pro ni mají slabost a ona u nich slaví úspěch. Dovedla k dokonalosti umění říkat věci zpříma. Především ve chvílích, kdy ji někdo naštve.

Historie
Alexandra Hesper Morningstar se narodila prvního ledna jako první novorozenec toho roku, čímž vlastně začala její další prvenství. Vyrostla v rodině s dvěma staršími bratry, kteří ji, stejně jako rodiče, patřičně rozmazlili, protože byla jedinou dívkou v rodině. Výchova v Upřímnosti jí připravila na to, aby všechno říkala zpříma. Rodiče jí toho spoustu dovolili, ale ani jeden z nich neví zhruba o polovině věcí, co Alexandra kdy dělá. V podstatě si může dělat, co chce. Rodičům potom řekne něco úplně jiného a oni jí věří. Takže se zdokonalila v umění říkat jen poloviční pravdy. Muže zatím bere spíš jako hru. Nechce se vázat, ale to proto, že zatím nepotkala toho správného, který by ji zkrotil a ukázal svět v páru. Je rozhodnutá zůstat v Upřímnosti, i kdyby jí zkouška ukázala něco jiného.

Rodina
Matka Bethany (rozená Collins, 35 let), otec Matthew (39 let), batři Jasper (19 let) a Thomas (mrtvý - zemřel při autonehodě)

Zajímavost
Tetování za krkem a na kotníku. Své prostřední jméno nikdy nikomu neřekla. Má několik strachů, ale nikdy se k nim nepřiznala.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz