Cerrick Schredinger

26. ledna 2015 v 15:00 |  MEN

Věk: 25 Let / Majitel: Fien / Status: Zástupce Sečtělých / FC: Max Irons

Povaha
Rick je jednoduše vytrvalý a inteligentní cholerik, se smyslem pro humor a tak trochu smolař. V životě se naučil jednat s lidmi podle jednoduchého faktoru: Napodobování, kdyboliv se setká s nepříjemnou osobou, napodobí ho a oplatí mu to stejnou dávkou napruzenosti. Ale i tak je díky svému postavení zvyklí na určitý druh slušného jednání. Není to člověk co by přiznal porážku a vždycky věci dotahuje do úplného konce. Má rád přímočarost a nesnáší když mu někdo zadržuje pravdu nebo odmítá prozradit důležité informace.

Historie
Přeskočme jeho víceménně nezajímavé dětství ( - prostředního dítěte Sečtělých občanů mezi dvěma sestrami) plné výbuchů, průšvihů i trapasů a zaměřme se rovnou na dnešního Ricka - tvrdého šéfa vývojového oddělení v sekci robotiky a mechanizace. Po svých šesnáctých narozeninách pochopitelně zůstal v rodné frakci, udržel se a prosadil pořádnou prací i nasazením. V životě nedělal nic jiného, jeho všední dny zkrátka pořád doprovázela technologie a jejich zdokonalování. Se svou mladší sestrou Torree, která se k němu po obřadu volby kvli vzájemné neschodě s rodiči nastěhovala, vlastní střešní byt poblíž základny na Manhattonu.

Začátkem zimi měl být povýšen na zástupce Lídra Thomase Reeveho, ale ten dal přednost jeho konkurenci přímo z ARC, takže pro jednou spolknul svou hrdost (golfovou holí mlátil do jednoho z Reeveho aut), zklidnil se (po několika pokusech vystrnadit Jarvise Hilla z jeho pozice) a nyní si konečně tuto funkci po Jarvisově smrti pořádně vysloužil.

Rodina
Matka Eara (46 let), Otec Gordon (52 let), Starší sestra Marvene (26 let), Mladší sestra Torree Schredingerová (19 let), synovec Ian a neteř Jaimee (3 a 6 let).

Obřad Volby
...

Zajímavosti
Je kuřák, trpí hydrofobií a má psa Sisqa.
  • Mnoho lidí chce být nesmrtelnými, přitom nikdo neví, co má dělat když v neděli odpoledne prší.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz