David Tredley

10. ledna 2015 v 14:00 |  MEN

Celé Jméno
David Tredley
Majitel
Ali
Věk
23 let
Status
Živý
100%
Povaha
David je přátelský, komunikativní, pracovitý a spolehlivý. Má rád svoji frakci a je jí naprosto loajální. K ženám se chová mile a pozorně, ale dává si velký pozor, do koho se zamiluje. Nerad by zažil další citové zklamání. Když se náhodou dostane do deprese, je velice nevypočitatelný.

Historie
Narodil se v polovině května Monice a Philipovi Tredleyovým. Jeho rodiče si vždycky přáli syna, což se jim nakonec splnilo. Oba si přáli ještě aspoň jedno dítě, ale matka zemřela pár měsíců po jeho porodu na otravu krve. Do dnes se nezjistilo, jak k tomu přišla. Otec vychovával jeho i jeho sestry s láskou, ale občas jeho nervy už nevydržely a opil se. Když bylo Davidovi 15, upil se k smrti. Eleanor se starala o něj i o Camillu do Obřadu volby. On se poté rozhodl pro Mírumilovnost, kde se mohl věnovat práci a zapomenout na bolestivé vzpomínky spojené s opilým otcem. Camilla se rozhodla pro Upřímnost a pracuje jako zapisovatelka u soudu. David miluje práci v sadech a ve sklenících. Kdyby to šlo, dokonce by tam snad i spal.

Rodina
Matka: Monica Tredley (rozená Trinket; mrtvá); Otec: Philip Tredley (mrtvý); Sourozenci: sestra Eleanor (25 let), sestra-dvojče Camilla (23 let)

Zajímavost
Tetování na zápěstí z dob, kdy byl v Sečtělosti. Štěně amerického kokršpaněla Birdie. Má potíže s nespavostí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz