Emica Mia McLim

24. ledna 2015 v 18:40 |  WOMEN

Celé Jméno
Emica Mia McLim
Majitel
Ali
Věk
21 let
Status
Živý
100%
Povaha
Emica je velice milá dívka. Už jako malá se zajímala o různé vědomosti a poznatky. V dospělosti tuto zálibu dovedla k dokonalosti a stala se lékařkou, kde uplatňuje teoreticky nabyté poznatky v praxi. Je spolehlivá, výkonná a snadno se nevzdává. Když se setká se zdánlivě neřešitelnou lékařskou záhadou, šťourá do toho tak dlouho, až ji nakonec vyřeší. Je přátelská a milá na pacienty, od kterých si zároveň snaží udržet odstup. Je komunikativní. V soukromém životě je celkem spokojená, ale taky dost uzavřená. Ne každému se hned svěřuje. To musí být opilá, aby to udělala. Když je opilá, je pravdomluvná, přítulná a dost rozpustilá.

Historie
Narodila se jako prvorozená Anne a Patrickovi McLimovým, kteří se o dítě dlouhou dobu pokoušeli, ale nevedlo se jim. Nakonec se narodila Emica a po ní ještě další tři sourozenci. Jelikož je nejstarší, připravovala pro své sourozence půdu. Nemůže o sobě říct, že by byla zlobivé nebo snad nezvladatelné dítě, jen si vždy umělá prosadit svoje. Stejně jako když se rozhodla, že z ní bude lékařka. Rodiče si přály, aby z ní byl výzkumný pracovník, ale to ona nechtěla. Už od mládí jasně věděla, že bude lékařkou. Dnes ovládá většinu lékařských oborů, ale nejvíce se zajímá a nejvíce se specializuje na neurologii, neurochirurgii a celkově lidský mozek. Když se narodila její sestra, pomáhala s ní, jak to jen šlo. Zamilovala si ji jako nikoho před tím. Po několika letech se narodila dvojčata. To bylo Emice asi dvanáct. Dvojčata si ji zamilovala a ona je. Podobně jako celá rodina. Přání být lékařkou ji přimělo zůstat v rodné frakci, avšak přispěly k tomu i její sourozenci, které by za nic nevyměnila. Po roce od obřadu se od rodiny odstěhovala do vlastního bytu, avšak své sourozence hlídá ještě dnes, aby matce pomohla.

Rodina
Matka Anne McLim (rozená Grey, 42 let); otec Patrick McLim (45 let); sestra Ember (12 let), dvojčata Patrick a Jasper (8 let)

Zajímavost
Emica, když jí začne "hrabat" z práce. Emica v práci. Je výškově dost malá - měří 155 cm. Nosí kontaktní čočky -Brýle, které používá. V práci zásadně nosí vlasy v drdolu.
 


Komentáře

1 BenyY | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:57 | Reagovat

I found this page on 18th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

2 TomkoX | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:40 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz