Samantha Stroak

26. ledna 2015 v 11:34 |  WOMEN
▼ Majitel : Cloe ▼ Věk : 20 Let ▼ Status : Genetička ▼ Frakce : Sečtělost ▼ FC : Mila Kunis ▼ ZB : 500 ▼O Sam platí, že je milá hlavně když chce. A že má občas blbou a protivnou náladu. Avšak díky jejím milým a energií sršícím sestřičkám se na svět směje velmi často. Ano ovšem, že v Sečtělosti, ale i tak je mnohdy pozitivnější než by čekala. Je to myslí bojovnice a s problémy se vyrovnává déle, ale zato účinně a skutečně ublížit jí dokážou jen její nejbližší. Co se jich týče, tak je velmi ochranářská a žárlivá, pokud vidí, že o blízkého přichází. Těžko říct, zda je to její klad či zápor. Není to ani takový samotář, protože věří, že v přátelství je síla. Ale je pravda, že jich může mít jenom pár a jí to stačí. Co se názorů ostatních týče, tak si je vždycky vyslechne, avšak věří úsudku svému a přesně to jí mnohdy vedlo ke špatným rozhodnutím. Je velmi energická a svojí práci genetičky se věnuje i jako zálibě a mnohdy jí to i uklidňuje, když je ve stresu. Na okolí je to taková veselá holčina, která srší vtipy, občas řekne nějaké to sprosté slovo a vůči světu je zkrátka tvrdá a nic jí neskolí. Avšak je to spíš takový obranný mechanismus, kdy si někoho nového nechce spočátku pustit k tělu. Je velmi impulzivní, avšak naštvat jí není jednoduché. Mezi její zájmy patří hlavně pohyb, občasné hlídání jejích neúnavných sourozenců a jednou za čas chodí i do útulku, když má volno. Díky meditaci a józe si dokáže udržovat svůj vnitřní klid a díky boxu svoji občasnou blbou náladu. A v práci je to ta typická Sam, která se popere se vším.


Samantha se narodila mladé sedmnáctileté holce jménem Holly, která byla z Upřímnosti a její dcera vzešla na svět jen z pouhého omylu a prchlivé domněnky o své první lásce. A tak poklad v Sam viděl mladý pár v Sečtělosti, který svýma velkýma očima je učarovala okamžitě. A tak stačil pár úředních dokladů a Sam měla novou rodinu. Během jejího vyrůstání měla Sam vše co jen chtěla, ale zároveň díky normálním příjmům rodiny z ní nevyrostl ani nějaký namyšlený parchant, jako několik Sečtělých lidí. V den jejích pátých narozenin se do rodiny narodila holčičí dvojčátka- Mary a Lexi. Své rodině se věnovala, ale často trávila svůj čas u mikroskopu a venku. Jako každé sečtělé dítě. Avšak i tak byla v něčem jiná a mnohdy panikařila a nevěděla, proč jí občas ostatní nepochopí. Rodině se nic nestalo, dvojčátka i Sam rostly a zrovna když Sam přistupovala k Obřadu Volby, tak se do rodiny narodil klučina Brady. Samantha zůstala ve své frakci a najela na obor genetiky. Po řádném vystudování je to genetička každičkým coulem.


skutečná matka Holly Medissen, adoptivní rodiče Gabrielle a Saemon Stroak, bratr Brady, sestřičky Mary a Lexi


Na pravém zápěstí má popáleniny, když se polila kyselinou v práci, jednou jedinkrát. Jednou za čas nosí černé brýle, hlavně v práci, aby si připadala důležitěji.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz