Zoey Reech

10. ledna 2015 v 20:29 |  WOMEN
▼ Majitel : Cloe ▼ Věk : 16 let ▼ Status : Nováček ▼ Frakce : Upřímnost ▼ FC : Neuvedeno ▼ ZB : 0 ▼No, Zoey byla odjakživa kvítko. Vždycky to je právě Zoey, která se nejvíc směje a která dělá nejvíce bláznivin. Celičké dny dokáže vydržet venku, neustále něco dělá, sportuje… nechce se zastavit a mnohdy ani být v klidu zkrátka není její struna.
Tedy alespoň tomu tak bývalo, že? Bývala to milá, ukecaná a rebelantská holčina, která si užívala života, co jen mohla, navzdory své amnésii. Měla své zásady, díky kterým nenáviděla falešné lidi, nesnášela lži, podvádění…. Bývala citlivá, tvrdohlavá a výbušná. Nelze říci, že by s ezměnila úplně. Ale dobrá část její mysli, ta dětská, jako kdyby zmizela na dobro a její povaha se pozměnila v něco, v co ani ona sama nevěděla, co vlastně je.
V kontaktu s cizími lidmi je tichá, velmi ostražitá a málokdy mluví. Nestydí se uvést všechno na pravou míru, se sarkastickým nebo lhostejným tónem. O ostatní se příliš nezajímá, ale ne že by to byla úplná necita. Jen se zkrátka stará o své. Už si nemůže dovolit si všechno brát, protože by se z toho zbláznila už úplně.
Ona sama tvrdí, že jeidné co v ní zůstalo živé, je její loajalita frakci a to se zdá být stále stejné. Ať je to James samotný, svou frakci je ochotná bránit, navzdory tomu, čemu byla vystavena. Díky únosu a mučení má příznaky schizofrenie, tudíž jí často uvidíte, jak kamsi jen zírá, mluví si sama pro sebe, nebo úplně vypadne z hovoru. Je to něco, s čím bojuje vytrvale a neustále, a neskutečně jí to vyčerpává a sráží, jenže to si ona nechce přiznat. Nechce si nikdy připadat ta slabá, a tak si nerada nechává pomoct.
Nedá s etak úplně popsat jaká přesně je, jelikož se ona sama mnohdy zamotá sama v sobě a dělá věci, které by jí obvykle byly proti jejímu řádu. Tudíž je taková divoká karta, velmi nevyzpytatelná.

Uznává svoje zásady, tudíž se mnohdy zdá být jako taková hnusná mrcha, která se o nikoho nestará. Už odmítá pracovat na tom, aby jí měli lidé rádi. Chová se jak se chová a uvnitř sebe cítí únavu z toho, o milované přicházet. Proto jsou zdi, které si kolem sebe staví, dost křehké, pokud jde o člověka, který je jí určitým způsobem blízký, protože ona sama se velmi těžko s někým sblíží. Pokud jde o její zájmy, tak k tomu stále připadá trénování s vrhacími dýkami, kreslení, či zkrátka nějaký boj. Je pro ní ale celkem velká překážka, stát se normálním členem frakce s normálním životem. Vzpomínky z jejích nejčernějších částí minulostí jí stále dostíhají a ona moc dobře ví, že si musí stálost a klid ve svém životě velmi tvrdě vydřít.


Zoey se narodila na Vánoce, tudíž byla trošku netradiční vánoční dárek do početné rodiny- spolu s ní měla dalších pět sourozenců- Alexandru, Relaina, Leyu, Gavina a Bay. Reechova rodina byla velká a známá po celém sousedství tím, že její rezaté děti pobíhaly všude a taky způsobovaly hluk. Zoey byla z nich kupodivu ta nejklidnější. Je jasné, že když byli Zoey, Alexandra a Reely epileptici, tak měli rodiče, John a Anna, neustále plné ruce práce s tím ušetřit peníze na každý měsíc. Její sestry Leya a Bay byly obě v Neohroženosti už čtyři roky, když bylo Zoey 10 let. A tak se celý den ochomýtala kolem svých sourozenců, a také kolem svých kamarádů, které měla ze školy. Střílela z praku, pobíhala po venku a žila si hezky. Do té doby, dokud jí rodiče nevezli ze školy a nemocnice, jelikož museli pro další léky kvůli její epilepsii. A právě tehdy, když byl hrozný liják a John spustil oči z vozovky a na silnici, která byla v krajině, tak na zatáčce ztratil onu pozornost, auto se dostalo do smyku a převrátilo se.
Nebo aspoň to s ejí tvrdilo. Otec byl těžce zraněn, matka na následky vnitřního zranění zemřela a ona s amnesií s emusela učit novému životu bez své matky, na kterou si nepamatovala. Gavin, který zůstal v Upřímnosti, tak rodině dodával peníze. Byly to těžké a chmurné měsíce, kdy se rodina dávala dohromady. Otec a stejně jako její sourozenci jí připomínali její život, její matku a všechno jen proto, by se necítila ztracená. A tak se dá říct, že se z toho po roce dostala a v 15 letech se na oko zdála být zase normální. Následky se ale brzy projevily a když to nebyla amnésie, byly to jiné problémy. Lídr její frakce byl málem zabit a Zoey s instinktem chránit, stíhala nájemného vraha, dokud ho nechytila. Jenže ještě ani tehdy pro ní den neskončil. Ten samý den, ve chvíli, kdy mluvila s Jamesem, vtrhl do základny její postřelený bratr a i když jí umíral v náruči, stihl vyhodit parkoviště do povětří. Zoey zjistila pravdu o svých rodičích. Smrt bratra v ní probudila vzpomínky na onu nehodu, kdy přišla o paměť. Je dcerou zrádce, stejně jako její bratr byl, který byl avšak donucen Odpůrci, aby odpálil parkoviště. James odsoudil jejího otce k smrti a Zoey přišla o sourozence, kteří byli posláni do sirotčince. Už jí nikdo nezbyl. Zůstala sama. A bylo zvláštní, že z toho svého vůdce nevinila. Uvědomila si, jak jí její vlastní krev zradila a postavila jí vzpomínky na lžích.

Zoey neměla příliš času se vzpamatovat. Jakože skoro vůbec žádný. Jako kdyby s ní osud zamýšlel úplně něco jiného, Zoey se brzy ocitla v hledáčku Odpůrců a byla jimi unesena. Právě tehdy ona její dětská, naivní a optimistická část zemřela…. mučení, hodiny bolesti, znásilňování… z ní vytáhly všechno, díky čemu se cítila naživu. Tudíž dodnes nejen že má fyzické jizvy, ale cítí, že už doživotně bude mít i jizvy psychické. Už nikdy nic nebude stejné.


*Když sedí na svém místě a tak přemítá o svém životě a os svých možnostech, upřímně necítí vlastně žádnou nervozitu. Ví, že si vybírá správně. Ví, že jiná možnost není. A navíc... svoji frakci měla ráda. A stejně jako její rodina, ani její vnitřní intuice jí ukazovaly cestu. A tak když uslyšela svoje jméno, jen se usmála, vstala a přešla k mísám. Rozhlédla se po všech možnostech a pomalu, vlastně už jen mechanicky, všechny vyloučí, jednu po druhé. A tak s lehkým úsměvem na tváři se řízne a svoji krev nechává dopadnout do skla Upřímnosti. Otočila se a s výrazem úlevy, se svým klidným vědomím s evrátila ke své frakci. I dyž se vlastně nic nezměnilo, ona věděla, že ano. Cítila, že udělala správné rozhodnutí.*


matka Anna Reech (zabita Odpůrci), otec John Reech (zrádce, popraven Upřímností), bratr Relain(10), sestra Alexandra (15)- oba sourozenci jsou v sirotčinci, bratr Gavin (mrtvý), dvojčata-sestry Bay a Leya( obě v Neohroženosti)


Trpí zvláštním druhem amnésie, který jí prakticky vymazal téměř všechny vzpomínky na její život do jejích 14 let. Je schizofrenička, trpí představami a vidinami, avšak díky schizofrenii se její vrozená epilepsie zmírnila.
Od únosu trpí poruchou spánku a buď nespí vůbec, nebo jí musí ke spánku uložit sérum.
,,Nic v životě není zadarmo, nikdo vám nic nedá. A pokud si to myslíte, jste idiot, co tu nemá co dělat."-Zoey
 


Komentáře

1 Nicole | Web | 10. ledna 2015 v 20:35 | Reagovat

Tvoj blog ma veľmi zaujal :) len tak ďalej :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz