Sebastian Emmet & Frederick Emmet

22. února 2015 v 16:20 |  MEN
▼ Majitel : Elizabeth ▼ Věk : 16 let ▼ Status : Studenti ▼ Frakce : Upřímnost ▼ FC : Brooks brother twins ▼ ZB : 0 ▼Sebastian : Je to takový ten školní frajírek, který co chce převážně dostane. Díky tomu nedokáže přijmout, když mu někdo řekne NE. Velmi často a rád na sebe upozorňuje, ať už ve škole nebo v kapele, kde jasně dává na jevo kdo je tu šéfem.(Ostatní to tak berou a rádi se podřídí). Je to výbušný typ, ne že by se naštval kvůli každé maličkosti, ale kvůli závažnějším věcem může dojít i na rvačku. Díky tomu, že nemá rodiče a vychovává ho jeho babička je samostatný a chápavý. Snaží se být nesobecký, ale kdo by to v dnešním světě zvládal. Jde si za tím co chce bez toho, aby na určité lidi bral ohledy. Je přítelem, který podrží a máte v něm oporu. Přestože rád používá sarkasmus ví kde jsou hranice všeho.

Frederick : Je v mnohých věcích pravý opak bratra. Snaží se zapadnout a nevyvolávat žádné trable. Ani pozornost. Radši se doma zavře sám do jedné místnosti, kde je se svýma knížkama a hudbou. Za každé situace je klidný a nedává na sobě nic znát, přestože je opak pravdou. Je vysoce nervózní a dokáže ho vykojelit i maličkost (,ale nedává to na sobě znát!). Poté má podobné vlastnosti jako bratr. Je samostatný, nesobecký (o mnohem více než-li jeho bratr), chápavý a velmi silný empatik. Na mnoho věcí bere ohledy a všechny jeho rozhodnutí jsou pozorně rozhodnuta.


Společná : Když se narodili jejich matka zemřela na porodní komplikace (krvácení do mozku). Tím pádem na ně zbyl jen jejich otec, který se přes smrt jeho manželky nepřenesl a přenechal všechny své tři ratolesti na krku rodičů jeho manželky. Jejich sestra je o necelé 3 roky starší než-li oni a tak právě jí věnovala, jejich babička velký důraz. Když byli starší oni starala se o ně nejen babička, ale právě i jejich zmíněná sestra. Ve 14ti si založili kapelu, kde je Sebastian hlavní zakladatel a skoro o vše se stará. (Tím má uznání všech členů a tak se nebojí dávat najevo kdo je šéfem.)

Sebastian : Byl vždy ten oblíbenec učitelů, ale i spolužáků. Přestože byl u ředitele častěji než doma, vždy mu jeho trable prominuli. Zanedlouho (v 9ti letech) se začal s bratrem učit na hudební nástroje. Začalo to zubcovou flétnou a od té doby se zamiloval do muziky. Umí hrát na piáno, velmi dobře na bicí (na které hraje v kapele - občas i na klavír) a trochu na kytaru. V 10ti začal chodit na hokej, který ho stále baví a hraje stále. Přestože si kvůli němu zničil koleno.

Frederick : Kamarádi jen díky bráchovy a učitelův mazánek, který vždy nosí pomůcky. Šikanován a nebýt Sebastiana je šikanován stále. V 9ti se začal učit se svým bratrem na hudební nástroj, který ho jako jediný dokáže uklidnit. Velmi dobře hrajena kytaru (na kterou hraje i v kapele) a poté se učí od bratra na bicí. Později začal chodit do dramaťáku a do laboratoří jako brigádník.


Prarodiče : Emily Vanessa Rivers (62), Albert Rivers (Po smrti-56) Rodiče : Susan Rivers-Emmet (Po smrti-26), Charles Emmet (43) Sourozenci : Vanessa Emmet (17) -Dříve Marry Sofie Rivers-Emmet


Sebastian : Celou duší je neohrožený a tak si nechal potají vytetovat malého vlka nízko břicho. Má psa jménem Marilyn (Německý ovčák - albín).

Frederick : Musí nosit brýle na dálku (které převážně nenosí). Má kocoura jménem Anthony (neví jaké je rasy, narazil na něj nedaleko od domova. Na ulici a vzal si ho domů, kde ho očistil a dal najíst).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz