Sebastian Jonathan McRoy

17. února 2015 v 11:34 |  MEN

Celé Jméno
Sebastian Jonathan McRoy


Majitel
Ali


Věk
22 let


Status
Živá
100%
Povaha
Sebastian je na svůj věk celkem umírněný a poklidný. Nevyhledává potyčky - fyzické ani slovní -, ale jako každý Neohrožený se dokáže pořádně poprat. Je pravdomluvný, nemá ve zvyku lhát. Nikdy ani nepřišel na důvod, proč by to dělal. S každým jedná přímo a většinou si nebere servítky. Je sebevědomý. Ví, že ženy pro něj mají slabost, avšak jeho daleko víc přitahují ženy, které nedají rovnou najevo, jak moc by ho chtěly. Je charismatický, cílevědomý, a když se pro něco rozhodne, jde za tím, dokud to nezíská. Nemá ve zvyku se vzdávat a zatím to udělal pouze jednou, k čemuž se nikdy nepřiznal. Ke studentům je milý, ale udržuje si od nich odstup. Přátelí se s nimi a být k nim otevřenější začíná ve chvíli, kdy už to nejsou studenti. Umí naslouchat a poradit, podpořit. Sám dost důvěřuje svému úsudku. Umí být dostatečně umanutý. Jinak je přátelský, komunikativní, milý.


Historie
Narodil se jako nejstarší dítě Anny a Michaela McRoyových. Vyrůstal v Sečtělosti, ale už jako dítě moc dobře věděl, že dráha učence nebude jeho budoucnost. Mnohem raději, než u knížek, encyklopedií nebo mikroskopů, běhal venku. Rád trávil čas na hřišti, především na prolézačkách, kde zkoušel, co všechno dokáže… nebo naopak nedokáže. Ten druhý případ většinou skončil zlomeninou nějakého údu nebo třeba otřesem mozku. Kamarádi si z něj občas dělali legraci, že je v nemocnici víc a častěji, než doma. Jak dospíval, cítil ještě intenzivněji, že v Sečtělosti by byl akorát nešťastný. Když mu u talentové zkoušky vyšla Neohroženost, byl nadšený. Byla to frakce, kde by mohl uplatnit své "poznatky" z hřiště. Období větší puberty strávil už v Neohroženost. Velkou část jeho vzdoru a vzpupnosti z něj dostali při výcviku, zbytek v něm nějak přetrvává do dnes. Snaží se ho skrývat, ale ne vždy se mu to vede dostatečně dobře. Během výcviku prošel všemi možnými způsoby boje a všeho možného, avšak na boj zblízka se z něj stal vyloženě expert. Z tohoto důvodu mu byla nabídnuta možnost dělat trenéra nováčkům na boj zblízka, což si nakonec vybral jako svoje povolání. Avšak boj zblízka nebylo to jediné, co mu šlo. Dále je celkem dobrý ve vrhání nožů, střelbě z krátké zbraně a práci s výbušninami. Boj zblízka je pro něj však nejsilnější stránka. Když odcházel ze Sečtělosti, musel za sebou nechat pár lidí, na kterých mu skutečně záleželo. Kromě rodiny to byla především nejlepší kamarádka Samantha, která de rozhodla zůstat v rodné frakci. Byla jeho nejlepší kamarádkou snad už od školky, kde se spolu seznámili. Párkrát měl co dělat, aby se ujistil, že je to jenom kamarádka, ale vždycky to dokázal a je to pro něj ta nejlepší kamarádka ze všech. Po jeho pádech z prolézaček mu většinou pomáhala dostat se domů nebo do nemocnice, ve škole mu pomáhala s předměty, které mu nešly. Vždycky no v jeho rozhodnutích podporovala. I přesto, že každý z nich je teď v jiné frakci a má nové přátele, stejně dokázali zůstat nejlepšími kamarády.

Rodina
Matka Anna McRoy (39 let), otec Michael McRoy (41 let), bratři Patrick (19 let), Andrew (17 let), sestra Kassandra (16 let)

Zajímavost
Má kakorafiafobii (strach ze selhání), občas má problémy se spaním a poruchy bdělosti (na krátký okamžik, kolem minuty, usne, poté se vzbudí a nepamatuje si, že by usnul). Zatím bez tetování a jiných tělesných ozdob.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz