Christophere Willend

26. března 2015 v 18:46 |  MEN
Věk: 20 Let / Majitel: Lexa/ Status: Nezaměstnaný / FC: Ryan Guzman

Povaha
Chris má čokoládově hnědé oči, zřejmě po otcovi, kterému se ve většině věcí podobá. Stejně tak styl vlasů, který okoukal ze svého prostředí. Přece jenom jako sečtělí musí nějak vypadat. Protáhly obličej a skvěle vypracované lícní kosti jen dodávají na celém tom jeho ksichtíku skvělou třešničku na dortu. Většinou se obléká dost vkusně. Spíše nějaké košile a skinny jeans. Na obleky si nijak moc nepotrpí, to ani když byl mladší. Vyžívá se ale ve známých značkách. Teda pro tu dobu známých. Rád se obléká vkusně, vlastně módu miluje. Je bisexuál. Vypadá dosti povrchně ale zdání může klamat. Jeví se velice mile, schopně a jeho schopnost mluvy také nalézá nějaký smysl šarmu. Proto je pro něj lehké navázat přátelský vztah, neli víc. V životě se mu mockrát nestalo, že se zamiloval, to opravdu ne. Vlastně ani jednou, ještě se mu to holt nepodařilo. Vždy to byl takový ten pocit, nebo prostě platonické zamilování nic víc. Je inteligentní a zábavu nalézá v malbě. Malba představuje jeho píseň srdce, kterou on sám slovy vypovědět nedokáže. Je to romantický článek v jejich rodině, tam ale mnoho členu smysl pro romantiku nepostrádá. Vlastně je to až docela beznadějný romantik. Dokáže ocenit hezké a roztomilé věci, dokáže ocenit když se někdo snaží. Miluje prostě jen tak vyjít do přírody a usmívat se na věci, které jim byly dány, na věci, které má možnost pozorovat a využívat je. Jak píši, na svůj věk je dost vyspělý. Vlastně právě proto si dokáže vypěstovat tak dobrý vztah snad s kýmkoliv. Ještě se mu nepodařilo mít s někým vzepře.

Historie
Narodil se v rodině Sečtělých, která jako jedna z mála má obrovské působení právě v centru Sečtělých. Jejich rodina je velmi vážená a tak je všechny spolu s jeho dvojčaty všichni znají. Už od prvních krůčků kdy si v obřadu volby vybral svoji rodnou frakci uvědomoval, že je nějakým způsobem jiný než ostatní. Jak to říct? No prostě bisexuál. Má slabost na pár jedinců právě v jeho frakci a to byl jeden z hlavních záchytných bodů proč zůstal. Dále kvůli rodině a tak dál a tak dál. Největší slabost má ale pro svou o tři minuty mladší sestru Charlee, Felice až tak v lásce nemá kvůli její zlé povaze. Opravdu, jak tohle může být jeho trojče? Matku má raději než otce, až je docela zvláštní kolik toho od něj získal.

Rodina
Matka: Claudie Willend ... Otec: Nathaniel Willend Dvojče: Charlee Madeline Willend Trojče: Felice Willend

Obřad Volby
...

Zajímavosti
Má slabost pro temperamentní osobnost, pro talent. Módu. Je bisexuál. Má rád příjemná místa a nemá příliš v lásce být sám.

 


Komentáře

1 chatovsem | Web | 2. dubna 2015 v 15:37 | Reagovat

Ta věta co máš v menu:
"Je zázrak, že New York vůbec funguje. Celá věc je nepravděpodobná."
Mně tak zaujala že jí nejspíše nějak využiju.

2 WilliamRhibe | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 17:35 | Reagovat

Lovely content, Appreciate it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz