Gracie Fox

22. března 2015 v 15:36
Věk: 17 Let / Majitel: Luss / Status: Barmanka / Zdravotní sestra / FC: Ashley Benson
Pretty Little Liars ♥

Povaha
Každý máme své podvědomí, se kterým se občas úplně neshodneme. Máte chuť někoho políbit, ale něco uvnitř (co asi?) vám říká, že tohle dělat, je špatné. Stejně jako koupit si něco, čeho budete brzo litovat, ale druhá půlka se musí chlubit, protože vám to přeci říkala. Gracie se tomuhle problému taktéž nevyhla... I když měla slova typu - že má svůj rozum, který zahrnuje velkou část tvrdohlavosti a lásky, která plane pro vyhřátou postel v jedenáct večer s mobilem v ruce, nebo třeba pořádnou párty s pěknými kluky - vždycky podlehla svým pochybnostem.
Po rodičých zdědila i smysl pro humor, ale víc než zábavu, miluje umění a večerní návštěvy střechy nebo arény na základně Neohrožených. Nechybí tu ale i přítelskost, kterou projevuje na pomoci dětem v nemocnici a citlivost, která jí nutí často kvůli blbostem brečet.

Historie
Každá sekunda v našem životě, píše náš příběh a rozhodnutí, které se vynese v jejím průběhu, má následky na nadcházející děj. Na další rozhodnutí a pochybnosti, které jsme získali z přdcházejících spolu s ponaučením, že jsme něco udělali špatně, i když z toho máme dobrý pocit... Grace se s pochybnosmi narodila a vždycky si věci musela pořádně rozmyslet.
Narodila se i s bratrem v New Yorkské nemocnici večer 18.5. a už od jejích prvních krůčků zůstávala v pozadí. Od mala ráda malovala a hraní si maximálně s jedním kamarádem, byla samozřejmost...
Neměla ráda velkou společnost a s postupujícím věkem se nic neměnilo.. přála si změnit frakci a odejít z toho, v čem musela žít. Přijít domů, poslouchat rozhovory jejího otce, jakožto jednoho z hlavních hraničářů, pomoct doma mamce a pak jít po dlouhém bezvýznamném dni do postele s dalším návalem pocitu neužitečnosti a odstrčení.
Matka během jejích 15-ti let otěhotněla a když se ukázalo, že bude mýt konečně i sestřičku - otec zemřel na následky střelby u hranic a matka se zhroutila. Dítě se nenarodilo kvůli potratu a později se jí díky vážné nemoci dostal předposlední člen rodiny na vozík.
Tento rok byl její nejhorší, protože jí i během dvou měsíců zemřel bratr v přístavu. Řídil v podnapilém stavu a tak zůstala 15-ti letá Grace sama s matkou na přelomu roku, kdy měla mít svůj první obřad volby... Vybrat si nemohla a tak zůstala ve frakci, kde se narodila, aby se mohla o matku postarat.
V současné době pracuje jako výpomoc v nemocnici, kde se nachází i její matka (z nemoci se stále nevyléčila) a v kavárně, kde jí můžeme najít tak 4 dny v týdnu, pracuje moc ráda. Přátele si hledá už o hodně lip a i když stále trpí pochybnostmi, život se jí od začátku změnil.

Rodina
Otec Jeffrey (39 let → mrtvý), Bratr (dvojče) Charlie → (17 let mrtvý), Matka Nathali (37 let)

Obřad Volby
...

Zajímavosti
Tetování Imagine na zádech (její prní → 16 let) a citát na levé noze (měsíc po prvním tetování).


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz