Cassandra "Dru" Wayland

16. dubna 2015 v 10:15 |  WOMEN

Celé Jméno
Cassandra Wayland
Majitel
Ali
Věk
19 let
Status
Živý
100%
Povaha
Cassandra je upovídaná, inteligentní, přátelská. Je to svým roztomilým způsobem lehký magůrek, který se díky svému magorství a svým znalostem dostane prakticky všude, kam potřebuje. Díky svému již zmíněnému magorství a ještě nezmíněné pohledné tvářičce jí celkem všechno projde. Zatím se nesetkala s nikým, kdo by se na ni dokázal dlouho zlobit. Když ji zaujme zadaná práce, vypadá a chová se jako workoholik, který se od práce nedokáže odtrhnout. Ale to ji práce musí zaujmout a bavit. Když ji práce nebaví, dokáže ji odkládat nehorázné dlouho, hlavně aby ji nemusela dělat. Většinou se jí ještě ke všemu povede, že to za ni nakonec udělá nebo dodělá někdo jiný. Miluje spánek a v posteli by dokázala vydržet snad i týden, kdyby se jí někdo postaral o pravidelný přísun jídla, kafe a nejlépe dobrých komedií, na které by mohla koukat. Občas bývá výbušná, melancholické nebo prostě jen otrávená. Je energická, společenská a většinou hádky aktivně nevyhledává, ale pohádat se jinak umí dost dobře. Při hádkách nechodí pro ostřejší a většinou i peprnější výrazy daleko a sype je z rukávu. Na svoji práci nedá dopustit. Je lehký egoista, co se týče její práce a jejích znalostí.

Historie
Cassandra se narodila v Neohroženosti jako nejmladší z rodiny. Má staršího bratra a dvojčata - sestru a bratra. Rodiče i sourozenci si ji doma dostatečně hýčkali a starali se oni, protože se narodila dost pozdě, ale nikdy se z ní díky výchově Neohrožených nestala nafoukaná princezna. Jako malá si hodněkrát ublížila - několikrát zlomené všechny končetiny, párkrát otřes mozku a párkrát roztržená a sešitá hlava. Už jako dítě byla dost levá na bojová umění a o zacházení se zbraněmi ani nemluvě. Zhruba ve dvanácti si uvědomila, že v Neohroženosti zůstat nemůže, protože by to pro ni bylo akorát utrpení, takže se začala rozhlížet, ke které z frakcí by se mohla připojit a nejvíce se jí zamlouvala Sečtělost. Proč zrovna Sečtělost? Vždycky jí šla práce s počítačem a nejvíce informací a znalostí právě pro práci s počítačem by mohla získat jedině v Sečtělosti, kam po obřadu volby odešla. Bohužel musela za sebou nechat svoji velkou a početnou rodinu, ve které byla jediným přeběhlíkem. Naštěstí se svojí rodinou neztratila kontakt.

Rodina
Matka Ester (rozená Clarková, 48 let), otec James (49 let), bratr Jamie (29 let), dvojčata Kaillie a John (25 let)

Zajímavost
Ve volném čase pomáhá ve stacionáři pro staré lidi nebo v sirotčinci. Miluje práci s dětmi, ale vlastní zatím neplánuje. Nemá přesně vyhraněnou orientaci. Neudělá krok bez svého telefonu, který má propojený s osobním počítačem. Miluje kafe. Svoji přezdívku má odvozenou od prostředního jména Drusila a říkají jí tak pouze přátelé.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz