Annasophia Rose Sinclaire

26. května 2015 v 20:19 |  WOMEN
Věk: 17 Let / Majitel: Lexa / Status: Nováček/ FC: AnnaSophia Robb

Povaha
Pokud si myslíte, že je Anna velmi výrazná, tvůrčí a kreativní osoba, máte pravdu.. Jediná nevýhoda její osobnosti je ta, že neupřímnost prostě patří k té negativní stránce její osobnosti. Na druhou stranu - její šarm a schopnost dobře mluvit přebíjí onu negativní stránku ze všech stran. Dalo by se říct, že je to taková sangvinička se špetkou melancholie. Její výrazy mluví za vše. Je to vtipná osůbka, která má ráda srandu ze všech směrů, občas taky dokáže pobavit svou bláznivostí, ale to je málokdy, například tedy po konzumaci vysokého množství cukru. Má ráda sladká jídla jako jediná v jejich rodině, dokonce ani její sestra ani její dva bratři nejí sladké. Teda Kennet možná. Ve více směrech dokáže být dosti společenská a ráda se seznamuje s novými lidmi. Obdivuje temperamenty a nátury ostatních jedinců, kteří žijí poblíž ní a i když se může někdy jevit jako naprostá ignorantka, pozoruje každou maličkost. Je schopná vnímat několik detailů najednou. Mimo jiné je dost zdatná v psaní, což se teda řadí mezi její koníčky a patří to také mezi její velké lásky. Není schopná vypsat do jedné stránky co prožila za jeden den a tak se ráda rozepisuje na víc odstavců. Její stinnější stránkou je melancholie - je to šílená a poblázněná empatička, která nesnese když jsou si dva lidi nerovnocenní, snaží se šířit takovou tu myšlenku, že jsou si všichni stejně rovni, a tak chová jistou nenávist k ARC - avšak nepřidala by se k odpadlíkům ani když by to byla poslední možná volba. Asi jedno procento jejího temperamentu tvoří cholerik. Dokáže být impulzivní ale jen když se blíží něco co jí právě v daném okamžiku nervuje - to by pak mohla i zabíjet - metaforicky řečeno.

Historie
Anna se narodila v Brooklynu, ve čtvrti upřímných kde žije až doteď. Obřad volby byl náročnější než čekala ale začněme od začátku jejího příběhu. Anna byla již od malička citlivé dítě a to se potvrdilo třeba na jejím růstu, když ji rostli první zoubky plakala snad celý večer kvůli bolesti, kterou musela protrpět. Postupem času na sobě pozorovala, že upřímnost asi nebude tím co jí půjde do morku kostí. Upřímná nebývá ani sama k sobě a to je pěkně zvláštní. Většinu času pomáhala rodičům v domácnosti, ráda a to povětšinou často chodívala pozorovat rodiče v práci, tolik jí to fascinovalo, stát se soudkyní? To ne, nedokáže být nestranná, většinou se přiklání k lidem, kteří ji okouzlí, nebo tak. Kolem desátého roku, její rodiče zpozorovaly, že Anna nebude jen tak obyčejné dítě- bavilo ji totiž psaní a její rodiče ji v této oblasti dost podporují, spisovatelka? řekli si proč ne, je to její přání ale než se k tomu dopracovala samozřejmě to trvalo. Půl roku po jejím obřadu volby jí zemřela maminka na rakovinu. Má už jen otce, sestru a dva bratry - dvojčata.

Rodina
Michael Saint Sinclaire * Otec * 46 let Avery Jennet Sinclaire * Matka † 41 let - mrtvá Sourozenci: Dorritt Owen Sinclaire * Sestra * 15 let Jackson Sinclaire * Bratr * 19 let Kennet Sinclaire * Bratr * 19 let ^ Dvojčata

Obřad Volby
*Přichází do místnosti, která se zdá být velká avšak je to pouhá iluze pro oko. Rozhlédne se hned po vstupu se svými vrstevníky, kteří se zdají být jistým způsobem zaprdnuti vzhledem ke dni, který nadešel. Zdali pak tu jsou nějací divergenti, tak ráda by nějakého znala, mohou to být dobří přátelé a ještě jsou hlední, to by si ani sama pro sebe nedokázala snadno připustit. Málo kdy bývá upřímná sama ke svojí hlavě. Zasedne vedle své rodina ve sloupci ve kterém jsou sestaveny židle patřící k její frakci - k Upřímným.* (A je to tady Sinclairová) *Prolétne její hlavou tato drobná myšlenka. Pozoruje všechny ty, kteří se s nadšením řítí na pódium a s lehkou hlavou volí své budoucí frakce, není to zas tak lehké - přemýšlí nad dvěma... - Jednou z nich je právě domovská frakce - jakmile bylo vyvoláno její jméno zkoprněla a na chvíli se rozhlédla do boků na svou matku, otce a své sourozence. Na sucho polkla a když už v místnosti přetrvávalo ono ticho delší dobu postavila se a vyšla k pódiu, měla pocit, že se na schodech zabije jak se jí třepali kolena. Došla ke stolkům na kterých byly nádoby s kameny. Dívala se na ně a v očích ji hořelo zmatení, nebo snad strach. Sáhla po noži a řízla se na ruce, kterou letmo přelétávala po místách, nakonec ji natáhla nad misku upřímnosti a vyčkala až se kapka krve spustí přímo ke kamenům. Sama nad svým rozhodnutím cukla koutky do úsměvu, vytočila se a podívala se na svou rodinu na které bylo znát, že z jejího rozhodnutí radost určitě mají.*

Zajímavosti
Má dvojčata, což už jsem psal nad tímto. Ráda poslouchá hudbu z 80. let, stejně tak neodolává make-upu z téže roku, dokonce i některé kousky oblečení má z onoho roku. Vlastní malou knížečku, teda spíš deník, který si píše.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz