ARC - Access of Re-Creators

12. května 2015 v 19:31

Thalia Monica a Vita Nathania Carterovi

▼ 24 Let ▼ Status: pořadatelé ▼ Frakce: --- ▼ FC: Holland Roden ▼ ZB: 793 / 854 ▼Začneme Vitou. Patologičtí lháři mají jeden dost významný a viditelný charakteristický rys: přirozenou aroganci a jen minimální potřebu chovat se zdvořile. Dokonalé přirovnání pro tak výbušnou, netrpělivou a upovídanou, ale přesto nepopíratelně inteligentní, dívku jakou je právě Vita Carterová, starší z dvojčat. Mladší sestra Thalia je jejím stínem a přesným opakem. Přestože kdekoliv se objeví jedna, záhy se zjeví i druhá, Thalia nikdy nebyla až tolik chytrá a zběhlá ve školních předmětech, její zálibou byla spíše tvůrčí činnost. Zatímco Vita od malička projevovala zájem o technologii, vědu a medicínu, Thalia měla předpoklady pro humanitární vědy a práci s lidmi. A co mají společného? Obě rády pro své úspěchy manipulují svým okolím, vědí jak se prosadit a rády obětují pro svou věc cokoliv, jen když jim to zajistí skvělé výsledky. Nesnesou prohru. Celá jejich existence je založena na přetvářkách a falešných úsměvem, nepravých přátelstvích a na celém světě - nejen v jejich rodném městě - snad neexistuje osoba, která by skutečně znala jejich pravé tváře.


Jejich historie a život se odehrával podle předem určené cesty. Jejich rodiče - významní genetičtí inženýři - kladly vysoké, mnohokrát až příliš, nároky na obě dvě jejich dosavadně jediné děti, které však naprosto předčili jejich očekávání a vždy dosáhli chtěných výsledků. Dostudovali univerzity, které jim byli předurčeni. Dosáhli úžasných výsledků v testech, které jim nakázali vyplnit. A kdykoliv se jedna z nich zapletla do jiné i nepříjemné součásti jejich oboru, pokaždé to nebylo ani pro jednu těžké, všechnu svou práci dokončit v čas a ve vynikajícím znění. Vita se ve svém zaměstnání vždy specializovala na výzkum robotiky a její využíti při mořské biologii; zato její sestra Thalie se ve svém zaměření věnovala spíše interakci jednoho města s druhým - tedy práce politického rázu. Zlom nadešel až ve chvíli, kdy se Vita rozhodla skončit ve svém dosavadním zaměstnání ve vědeckých laboratořích a obě dvě se po čase stráveném přemýšlení zapsaly do programu Pořadatelů - začali pracovat se známým ředitelem ARC a v dnešní době působí na projektu týkajícím se návštěvy a NÁPRAVY města New York.


Matka Barbara (43 Let), otec Russel (50 Let), mladší sestra Patricia (18 Let).

Jake Butterfly

▼ 33 Let ▼ Status: ARC ▼ Frakce: --- ▼ FC: Channing Tatum ▼ ZB: 7041 ▼Slovo cílevědomý ho nijak dostatečně nevystihuje... Ale silnější slovo zatím neexistuje, takže tohle vám bude muset stačit. Jake ví, co chce a to do všech podrobností. Je to šílený perfekcionalista a co si zamane, to dostane. Ať už by to mělo stát jakékoli úsilí, peníze, čas, životy jiných lidí... Dělá si co chce, se svým postavením si to ovšem může dovolit. Je arogantní a dalo by se i říci, že nesnáší lidi... No, nejen že by se to dalo říci, ona je to pravda. Je ale i chytrý a vypočítavý, na nikoho se neváže a když už, tak se pořádně pojistí. Nesnáší zradu, ale sám je kluzký jako had. Jeho chování se celkem dá odhadnout, i když není ve svých činech předvídatelný. Je dost impulzivní a soutěživý. Má rád přehled o všem dění kolem, takže je dost možné, že o vás ví víc, než byste chtěli... A nebo víc, než víte sami o sobě.


Narozen a vychováván v Miami, přísnou rodinou místního popeláře a děvky, neměl nijak lehký život... Mnohdy nebylo co vzít do úst a mladý Jake se brzy musel naučit nespoléhat se na nikoho jiného než na sebe. Byl to chytrý chlapec, přístupný učení nových a nových věcí a vždy byl dychtivý po informacích, takže si ho brzy začali všímat bohatí lidé. Zanedlouho se díky svému úsilí a píli dostal až do služeb společnosti ARC. I tam pomalu postupoval, až se dostal na nejvyšší post. Teď je jedním z vedoucích ARC a tím pádem prakticky celého světa. Svou moc si patřičně užívá, ne že ne...


Matka- Patricia Slaw (prostitutka)
Otec- Jackob Butterfly (popelář)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz