Christian & Noel Keith

23. května 2015 v 13:36 |  MEN

Christian Neal Keith & Christopher Noel Keith†

Věk: 19 Let (Reálný věk: 62) / Majitel: Luss / Status: Nezaměstnaný / FC: Grant Gustin
Povaha
Mezi Chrisem a Noelem není zase takový rozdíl.. ale je fakt, že ze strany rodičů si oba vybojovali své právoplatné vlastnosti, které se díky jejich přeměně celá léta dost pokrucovaly. Chris byl už od mala dost neurotický po otci a tato vlastnost si v jeho maličkosti vždycky našla své místo, stejně jako u Noela jeho svobodomyslnost, která v posledních letech nebyla kvůli chování jeho bratra dost přístupná. Kvůli různým naschválům se zkrátka začali nenávidět. Noel své kladné vlastnosti pohřbil a Chris si je díky zamilování snažil držet blíž u sebe. Každým dnem byla atmosféra mezi nimi hustší a jediné co je drželo při zdravém smyslu, byla sehranost, která je spojovala už od samotného dětství. Stejně jako jsou houževnatí, by se dalo o každém z nich říct, že nemají zrova v lásce bližší kontakty s lidmi a často bývají nedůvěřivými. S oblibou a rádi využívají svých schopností k naprosto zbytečným účelům, jako např. k manipulaci s lidmi.


Historie
Už se neví, jestli tyto dvě děti z nemanželského páru byly plánované. Zkrátka se jednoho dne narodily a museli si zvykat na to, co obnášel post člena rodiny vrchního soudce a jeho zapisovatelky, kteří své děti do šesti let vychovávali s láskou a péčí, kterou si zasloužili. Vyrůstali v té zalesněné části New Yorku, která jim zaručovala velkou zahradu s rodinným domkem, ale né domací zvířátko, které nemohli kluci chovat díky nesnášenlivosti a alergii jejich otce. Takže vedli prakticky nezajímavý život plný toho, co malé děti dělají. Až později se stala nehoda - mohli to být tak tři, čtyři roky po svatbě jejich rodičů - kdy jejich matka vážně onemocněla a otec se nemohl starat o dvě neposlušné děti s takovou všímavostí, jakou dokázala vynaložit pouze Olivia. Nebylo to odcizení, spíše to vypadalo, jakoby na ně otec hrál tu svojí lásku a celou dobu je trpěl jenom kvůli své ženě... Která o rok později zemřela.
Pak už to šlo z kopce.. otec je začal bít a naprosto se odcizil i svému okolí, díky Bipolární poruše. V tu dobu sotva stíhal pracovat, propadal depresím a jediným řešením bylo uložení dvojčat do dětského domova s tím, že už se o ně nehodlá dál starat a určitě jim tam bude líp.
To by se ale nesměla v tu dobu rozvíjet nová vlna technologie, na které pracovala Upřímnost, Sečtělost a Neohroženost. Mezi zástupce již tehdy patřil otec Jamese Wakeforda, prastrýc Thomase Reeveho a za Neohroženost Jordan Vierse. Dlouho se bádalo, jestli je možné udělat nábor na lidi, kteří by byli schopni podstoupit takovéhle riziko s čistým rejstříkem, aby pomohli New York city. Ale Brian Keith později přišel s jeho dvěma syny, kteří vyhovovali nejen silou vůle, ale také tím, že byli dva a tím se mohl pokus rozvíjet i na propojení mysli. Bylo jim v tu dobu zrovna devět a aby pokus přežili, museli je Sečtělí pomocí ozáření nechat vyrůst a až pak obdarovat vlastnostmi, které měli město dovést do dalšího stádia vývoje. Ale nikdo nemyslel na následky a jelikož se pokus povedl, začali si dvojčata dělat co chtěly hned po tom, co ze základny Sečtělích utekli.
Dostali schopnosti, které dokáží vyvolat pouze technologie Upřímných a tak se ze sér uzdravovacích stala schopnost regenarační, ze sér pravdy možnost slyšet myšlenky, stejně jako elektrické výboje, keré sloužily pro Keithovi jako zbraň, díky ozáření z Bílé skříňky + schopnost, o kterou celou dobu šlo - zabránit stárnutí nebo ho minimálně zpomalit.
Washington se později stal jejich útočištěm, ale oba dva se díky proměně od sebe tak odcizili, že si už neměli pomalu co říct. Až později si to Chris u svého bratra zakončil zabitím jeho přítelkyně, kterou mu Noel dokázal stále připomínat, kdykoliv, když se Chris snažil cokoliv napravit. A tak se rozhodl pro stejný přístup k mladšímu bratrovi, aby mu dal sežrat to, jak se k němu i přes tu lásku, kterou do něj vložil již v dětství, choval.
V dnešní době už se nemluví o bratrech Keithových, nýbrž o tom, že je město teď klidnější, než když tu byli. Lidé už na tu dobu před 50-ti lety zapomínají a jelikož našli Noelovo mrtvé tělo - chvíli po tom, co se bratři vrátili do města -, říká se, že Chris už taky podle všeho nežije. Díky propojení jejich schopností, které obnášelo "Zemře jeden, zemře i druhej"... Ale to společnost neví o tom, že Chris byl ten, který měl větší štěstí kvůli pomoci dívky ze Sečtělosti, která ho schopností zbavila a zařídila tak aspoň jednomu z bratrů klid... Samozřejmě za určitých podmínek.

Obřad volby
Bez obřadů → Důvod odpadlictví. Byla jim udělena i milost od jejich rodné frakce, ale díky prohřeškům a nebezpečí, které vyvolávali - bylo tohle prohlášení staženo a zaměněno za vyhnanství, které uposlechli a lidé si tak automaticky změnili jejich stav na: Mrtvý, což oba bratři chtěli. Jejich teritoriem se v tu obu stal Wanshington (jedna z poválečných zón).

Rodina
Otec: Brian Keith (46 †), Matka: Olivia Kormery-Keith (37 †)

Zajímavosti
Dvojčata dostala před svým prvním testováním tetování, která nedávala najevo Frakci, nýbrž datum narození, rok prvního ozáření, jejich počet a kolik lidí se na tomto výzkumu podílelo. Christian si během života v Upřímnosti nechal TO SVÉ odstranit laserem a překrýt si ho znakem dané frakce. Noel takové štěstí neměl a zemřel dřív, než by mu stačil kdokoliv pomoct ... jak od schopností, tak očištění jeho jména či kůže od tohohle zžíravém důkazu z minulosti.
Christian9:7.2/2253/62-4, Noel9:7.2/2253/62-6

Untitled

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz