Neil Sanders

20. června 2015 v 22:39 |  MEN

Celé Jméno
Neil Sanders
Majitel
Wolfie
Věk
21 let
Status
Živý
100%
Povaha
I přes pár překážek v jeho životě zůstává Neil veselý a pohodový. Je to celkem horká hlava, zvláště, když jde o sex, myslí spíš rozkrokem. Dokáže být klidný i v netěžké situaci, ale to mu nevydrží dlouho, není ve skrývání svých pocitů moc dobrý. Rád jedná přímo a upřímně, i když nemá problém s menší lží, zvlášť, když by mu něco zajistila, či mu k něčemu dopomohla. Nejvíce času je spokojený a samolibý, neboť ví, co chce.

Historie
Narodil se v Mírumilovnosti dvěma nemilujícím manželům. Žil v zásadě klidný a pohodový život rušený jen pár drobnostmi - Ve čtyřech letech mu zemřela matka; ve dvanácti utekl na rok z domova a jediný, kdo si toho všiml byl jeho pes Spice; v patnácti se přehraboval otcovými papíry a zjistil, že má Huntingtonovu chorobu. Takže když opomeneme to, že když bude mít štěstí, zemře ve čtyřiceti... byl to fajn život. Se starším bratrem (který je adoptovaný, ale rodiče ho vždy měli radši než Neila) se velmi nesnášeli, momentálně jsou si naprosto ukradení. Jeho otec se se smrtí své manželky vyrovnal velmi rychle a brzo si domů začal vodit spoustu neznámých holek a žen. Možná, že svůj životní styl pochytil od otce... Na Obřadu volby si vybral Upřímnost a tam začal žít nový, lepší život jako právník a dočasný porotce u zkoušek.

Rodina
Matka - Mia Sanders (Mírumilovnost, mrtvá), otec - Merlin Sanders (Mírumilovnost, 43 let), nevlastní bratr - Luis Sanders (Neohroženost, 23 let)

Zajímavost
Motto: "Neohlížej se na minulost, žij přítomností, vyser se na budoucnost."
 


Komentáře

1 Vinnie | E-mail | Web | 16. dubna 2016 v 11:09 | Reagovat

Thanks for that! It's just the answer I nedede.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz