Alfie Quint Fowler

2. srpna 2015 v 13:42 |  MEN

Věk: 19 Let / Majitel: Luss / Status: Nezaměstnaný / FC: Cody Christian
Theo Raeken | via Tumblr.


Povaha
Lehkovážný a zároveň dost charizmatický Alfie, který už od narození vyčníval kvůli jeho zálibám, nikdy nezanevřel fakt, že se prostě nenarodil do frakce, která mu je souzena. Jediná věc, která se k ní hodila a kterou má po svém otci, je hudební sluch a láska ke zpěvu, jež ho provází doteď.
Stejně jako tvrdohlavost a asertivitu, kterou zdědil po otci, se od matky naučil vztřícnosti a postupem času se stal dosti snášenlivým tipem člověka. Hlavně, kvůli její práci..
Má velký smysl pro humor a většinu svého volného času tráví radši o samotě se sluchátky v uších a rozverným úsměvem na tváři, protože vždycky si najde čas na smýšlení nějaké další kraviny.

Historie
Bylo to 16. prosince, kdy se rodině Fowlerovým narodil syn jménem Alfie. Byla to rodiná tradice, proto se jeho druhým jménem stalo jméno otcovo. Ale i přes to, jak se jeho matce líbilo, doteď se jím nechlubí - považuje ho za zbytečné. Už od malička se se vým otcem zabýval hraním na hudební nástroje.. rád zpíval a i když jeho otec spáchal kvůli smrtelné nemoci sebevraždu dřív, než by stačil Alfiemu říct, že má umřít, sekl chlapec se vším, co ho do té doby činilo šťastným. Začal fetovat a postupem času si oblíbil klasické klučičí věci. Jeho oblíbenou čiností se stalo ježdění na skateboardu a kvůli matčině nové známosti se rodině úplně odcizil. Odcizil se dokonce i frakci.. našel si přátele v Neohroženosti, ale i to se mu nezdálo jako správné řešení - přestoupit do ony frakce, aby už s rodinou nemusel mít nic společného. Jeho matka si proto adoptovala další dítě. Tentokrát holku, o kterou se starala s Alfieho nevlastním otcem a i když se do jeho rodiny počítala i otčímovo dcera, nebral jí jako sestru. Jedině ona ho držela až do Obřadu volby tam, kde je (v Mírumilovnosti) a po té, co jeho osudný den nastal - rozhodl se sám zabít...
Bohužel byli lékaři daleko rychlejší a než by stačil chlapec vykrvácet, poskytli mu první pomoc a po konečném uzdravení ho propustili.. Jenže Alfie už nedostal další možnost stát se členem jedné z frakcí. Byl volný.. Stal se nepotřebným a tak zvaným "vedlejším účinkem" frakčního systému - Odpadlíkem.

Obřad volby
*ruce se mi chvěly.. Stejně jako ret, který jsem si skousl mezi zuby a výraz v očích, který se mihotal mezi ostatními z mé frakce. Asi tak jako mezi lídry, kteří stály i se svými zástupci každý na svém místě, aby byli dobře vidět. Moje matka - ta žena, která mě vychovala a nechávala mučit v mé rodné frakci - posedávala těsně vedle mě a nebyla vůbec nervózní. Proto jsem se cítil ještě zmatenější, když jsem mezi jmény, které zástupci lídrů vyvolávali, kontroloval její výraz a ten můj odrážející se v displeji mého mobilu, jenž jsem stále odemykal a zamykal.
Až po půl hodině jsem zaslechl své jméno a věděl, že na matku koukám naposledy... Že pravidla už nikdy slyšet nechci a že jediná věc, co mě drží na nohách, je myšlenka na to, že můžu kdykoliv utéct a už se nevrátit.
Jelikož jsem se napoprvé nezvedl a jenom poslouchal, jak Elizabeth Johnsonová opakuje moje jméno, neopovážil jsem se na větu: "Je tu někde Alfie Fowler?", odpovědět. Vyhrabal jsem se ze svého místa, pokusil se o úsměv, jak je u nás ve frakci zvykem, a nejistě sestoupal po schodech dolů až k mísám s noži.
Teď nebo nikdy.. Já si vybral tu druhou variantu - místo toho, aby se mi nůž usadil v dlani, si našel místo v mém břiše. Byla to moje jediná šance.. Druhé už nejsou. Tak to píšou pravidla.. Radši umřít, než sloužit frakci. A taky proto, tati,... jdu za tebou.*

Rodina
Matka: Austin Fowler (38 let), Otec: Quint Fowler (41 let - mrtvý), Nevlastní otec: Wilson MacLow (39 let), sestry: Tess Fowler (12 let - adoptovaná), Sophie MacLow (19 let - nevlastní)

Zajímavosti
Mezi jeho záliby patří skateboarding a hudba, ale nijak výrazně se tím nechlubí. Raději si své věci nechává pro sebe a věnuje se jim jen tehdy, když má čas. Nyní se spíš zajímá o to, jak a kde co nejpohodlněji přežít, když už není členem ani jedné frakce. Má tetování a jeho nejlepší přítel je Oscar, hnědý pinč. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz