Torree Schredinger

10. srpna 2015 v 17:23 |  WOMEN
Věk: 19 Let / Majitel: Fien / Status: Nezaměstnaná / FC: Alexis Ren


Povaha
Jednoduše: často nepříjemná, správná bloncka. Na téhle holce při prvním setkání zkrátka vidíte jenom to špatné - neumí se chovat, je náladová, dětinská, příliš mluví, ráda si z vás udělá legraci, ale ještě radši pak sleduje, jak se trápíte. Ale jakmile se vám zažere pod kůži a oblíbí si vás, může být Torree i opravdu věrnou kamarádkou, u které sice nikdy neodhadnete, jak zareaguje, nebo jak se zachová, ale pokaždé si můžete být sto procentně jistí, že když bude nejhůř, podrží a vystrašeně se nestáhne. Pak dokáže působit dokonce i mile, přátelsky, ochotně, a přestože to nerada ukazuje, také velice inteligentně a všímavě. Doslova miluje vyrušovat v těch nejnevhodnějších chvílích a dalo by se také říct, že hodně často ulítává na… opravdu špatných věcech, dejme tomu. Zkrátka neví, kdy je nejlepší přestat a do všeho se dere rovnou po hlavě, což skvěle souvisí s její přelétavostí, nejen v oblasti práce. Přestože má vážně moc ráda děti - se kterými si samo sebou rozumí, když přemýšlí na stejné vlně… - a zvířata, nikdy by si vlastní nepořídila.

Historie
Když se 13. ledna roku 2297 narodilo poslední dítě Eary a Gordona, bylo všem naprosto jasné, že Torree nebude zrovna uzlíček radosti a nevinnosti. Co byste také od dívky, která si nikdy nebyla schopná udržet normální kamarádky, zůstat u jednoho, respektive u dvou koníčků, čekali? Ovšem, problémy na základní škole - v podobě pouštění křečků z okna, ničení zdí "Obrazů" ze žvýkačem, údajných "Atentátů" na učitele v podobě házení boty v obličeji - byli ještě celkem zanedbatelné, v porovnání s těmi při vyšším vzdělání a přestože byla její rodina, sourozenci i rodiče, na jejích školách proslulý spíš intelektem, Torree se do ročenky dostala nanejvýš s fotkou, kde je opilá a ze spánku slintající na korbě červeného auta - jehož majitel/méně psychicky vyvinutý spolužák byl mezitím složen kdesi pod koly - kolem ní prázdné láhve a ukradená balení všeho možného, například autovosku, s cizím psem omráčeným za hlavou a celá počmáraná černou lihovkou. A proto také všechny překvapilo, ne-li přímo zděsilo, že si ve svých šestnácti vybrala rodnou frakci, později také strojírenské zařazení, podobně jako její starší bratr a přestože nedodělala žádné vyšší vzdělání, viditelně se uklidnila. V dnešní době žije - víceméně až na pár výjimek a několik "Zvláštních" událostí - v bytě v městské části Manhattan. Ale co jí z dětství zůstalo, je přelétavost mezi všemožnými pracemi, ze všech možných oborů, u kterých pokaždé vydrží maximálně tři týdny. Na druhou stranu… má díky tomu věrnostní kartu do McDonald'S nebo Burger Kingu…

Rodina
Matka Eara (46 let), Otec Gordon (52 let), Starší sestra Marvene (26 let), Starší bratr Cerrick Schredinger (24 let), synovec Ian a neteř Jaimee (3 roky a 6 let).

Obřad Volby
...

Zajímavosti
Sbírá trička s potisky kapel, různými nápisy, nebo obrázky. Krom toho až chorobně miluje koktejly, baseball, má alergii na pyl, trpí astrofobií a v dětství prodělala hyperkinetickou poruchu, která jí však nepřetrvala do dospělosti. Klidně i během běžného dne se dá zastihnout s jednou ze svých milovaných barevných paruk.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz