Christian Fields

31. prosince 2015 v 14:17
Věk: 16 Let / Majitel: Timka / Status: Student / FC: Jake Abel

Povaha
Christian jakožto člen frakce mírumilovných, nemá v povaze se hádat, nebo někoho konfrontovat. Hádkám se snaží vyhýbat a na všechny negativní podněty reaguje neutrálně. Má rád přírodu, ale ne tolik jako čtení knížek. Jeho nejoblíbenější žánr jsou akční a sci-fi, to někdy k mírumilovnosti moc nesedí, ale je fajn se odlišovat. Vždy když někam jde, bere si s sebou knížku. Rád cvičí, práce na poli je taky dost náročná, ale cvičení na víc nemůže uškodit. Není sice od Upřímných, ale lidem ve svém okolí se snaží nelhat. S lidmi si vždy vychází, pokud není nějaký problém z jejich strany. K lidem se chová přátelsky a rád pomůže. Je velmi milý a pozorný. Jinak je jako každý teenager v jeho věku, jen je víc klidný, není hrubý ani drzý, ale umí se odvázat! Je celkem chytrý, není sice úplný génius, ale chytrý je dost. Baví ho opravovat rozbité věci.

Historie
Christian se narodil jako první a zatím poslední dítě do rodiny Fieldsových. Jeho dětství bylo vcelku obyčejné. Hodní rodiče, zásady frakce a tak podobně. Na frakci si vcelku rychle zvykl, žádné konflikty nevyvolává. Pak už začala práce na poli. Celkem ho to i bavilo. Z konopného pole si někdy nějaké to konopí vezme, většinou aby ho prodal, aby měl peníze na knížky. Když nepracuje na poli, nebo si nečte, spravuje nějakou rozbitou věc. Ne že by se snad snažil recyklovat, jen ho baví se rýpat v různé elektronice, za ta léta už v tom má praxi. Nikdy nějak zvlášť netoužil po dalším sourozenci, vystačí si sám.

Rodina
Otec- Malcolm Fields(41) -Upřímnost; Mírumilovnost Matka- Hanna Fields(38) -Sečtělost; Mírumilovnost

Obřad Volby
...

Zajímavosti
Na levé ruce nosí holografické hodinky. Na krku má náhrdelník ze své nejoblíbenější knížky. Life is full of miracles, they are just waiting for you to find out.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz