Daniel "Elric" Hatheway

20. prosince 2015 v 19:53 |  MEN

Věk: 16 Let / Majitel: Timka / Status: Student/ FC: Max von der Groeben


Povaha
Daniel, jakožto správný neohrožený, se nebojí postavit výzvě. Ale jako každý člověk, má i on svůj strach. Je to trapné, ale bojí se pavouků. Když ho poznáte, všimnete si že se snaží si s lidmi vycházet, být přátelský a pomáhat. Když ale poznáte jeho druhý život, budete překvapeni. Rád tancuje a je takový rebel, co se ale nesnaží být vždy středem pozornosti, tohle přenechává jiným. V těchto chvílích nevíte čím vás překvapí. Neohrožení trénujou už od dětství, takže ani "Elric", jak mu kamarádi říkají, neni vyjímka. Rád běhá a posiluje, ale i rád čte, nejčastěji Sci-fi nebo nějakou tu mangu (obrázkový komix co se čte z prava do leva). Naproti tomu nemá vůbec rád vzdělávací četbu. Je velmi dobrý ve vrhání nožů, střelbě a boji na blízko. Neni typ co by dlouho důkladně přemýšlel. Něco ho napadne - je to dobré, jo. Je to o ničem, nech to plavat. Ségra je ta zodpovědná, takže on se nemusí tolik snažit. I když aby nepřidělával sestře starosti, nějaký mozek si nechal. Nerad se učí, ale když musí, tak se naučí pořádně. Gen se svěřuje skoro se vším, ale něco si nechává i pro sebe.

Historie
Narodil se ani ne měsíc před svou nevlastni sestrou Geneviev, se kterou má společného otce. Už odmala mezi němi dvěmi nedělal rozdíly a Gen měl rád jakoby to byla jeho vlastní sestra. Už od ranných let trénoval s ostatními neohroženými, ale Daniel si rád zatrénuje i sám, nebo poprosí svoji sestru. Se sestrou se snaží trávit co nejvíce času. Jeho život je vlastně celý o tréningách a nějaké té párty. Život ve frakci je vlastně každodenní rutina, kterou si žije každý.

Obřad volby
-----

Rodina
Otec- Craig Hatheway(45) Neohrožený Matka- Jannine Hatheway(38) Upřímnost-->Neohroženost Nevlastní matka- Dasha Siller (mrtvá) Mírumilovní --> Neohroženost Sestra- Geneviev Hatheway (16) Neohrožení

Zajímavosti
Stříbrné kapesní hodinky hodinkami a rytinami všech frakcí a jménem svojí nevlastní ségry.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz