Nicol Shane Hayward

19. prosince 2015 v 21:15 |  WOMEN
Věk: 16 Let / Majitel: Timka / Status: Student / FC: Teresa Palmer


Povaha
I když ji odjakživa vedli aby nelhala, ne vždy se jí to podaří dodržet. Většinou ji do toho ale navedla její ségra, ke které byla vždy nejupřímnější. Cení si když jsou k ní lidé upřímní. Je velmi chytrá a vždy ví co dělá. Je taky velká optimistka, na všem se ji daří najít to dobré. Narozdíl od většiny upřímných, má filtr - neříká to první co ji napadne, ale svou odpověď si dvakrát pořádně promyslí. K lidem ve svém okolí je vždy přátelská, když se ale dostane do konfliktu, nebere si servítky. Vůbec není agresivní, je spíš klidného charakteru, je těžké ji naštvat, pokud nezačnete žvanit absolutní blbosti o někom koho má ráda. Když byla menší nutili je rodiče hrát na nástroj, ji se ale povedlo z hraní vyvléct, protože rodičům pořádně zahrála na nervy, což v dané situaci převzala od Sam, která je většinou ta potížistka. Col má ráda sport, ráda běhá, leze na stromy a tak podobně. Velmi ráda čte (miluje čtení) a učení nových věcí ji jde často samo od sebe. Nevidí žádný problém v navaření nějakého toho jídla, stačí na to mít správné suroviny.

Historie
Narodila se na podzim, zhruba tak hodinu po svoji sestře. Její porod byl komplikovaný, kvůli šňůře kolem krku, ale i to se dokázalo nějak zachránit. Shane byla vždy velká kamarádka se svojí sestrou, asi je opravdu pravda že dvojčata mají pevnější vztahy. Jejich vztah se začal měnit v pubertě, kdy se k sobě začali mít, víc než sestry. Zatímco Sam se přesunula na temnou stranu síly, ona se začala ještě víc učit a sportovat. Nechtěla aby ji někdo měl za slabocha v porovnání s Jaime, těžko se přiznává že možná trochu žárlí. Začala trávit víc času s chytrými lidmi, nejčastěji se svými vrstevníky u sečtělých.

Rodina
Otec- Benjamin Hayward (43) Upřímnost Matka- Mercedes Hayward (39) Neohroženost --> Upřímnost Sestra(Dvojče)-Samantha Jaime Heyward (16) Upřímnost

Obřad Volby
...

Zajímavosti
Na levé ruce nosí černé, digitální, vodě odolné hodinky se znaky všech frakcí. Na pravém předloktí má vytetované znaky všech frakcí.
  • "To že nezapadáme do své rodné frakce z nás ještě nedělá Divergentní."
  • "Books are proof humans can do magic."

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz