Chloe Butler

1. února 2016 v 19:30

Věk: 19 Let / Majitel: Libra / Status: Nezaměstnaná / FC: Gigi Hadid


Povaha
Každý má nějaké dobré ale i špatné vlastnosti. Chloe byla vždycky hodná a milá holka. A to už od mala. Nikdy se nedokázala k lidem chovat jinak než hezky. Občas ale měla problémy ve škole za to že se s někým poprala. Její rodiče jí dávali za vinu že je jiná. Že není jako oni. Že se nechová slušně. Ale ona se nedokázala ovládat. Šikanovali ji. A proto docházelo k takovým problémům jako byly rvačky. Vždy se poprala s nějakou holkou s kterými do teď úplně nevychází. Neví jak se s nimi bavit. Možná že je za to jak se k ní chovali když byla malá opravdu nemá fakt v oblibě. Nehází je do jednoho pytle ale trvá jí dlouho než nějaké ženě která se chce přátelit, začne opravdu důvěřovat. Neví prostě jak s nimi komunikovat. Proto se raději vyskytuje ve společnosti mužů. Ačkoliv to není vždycky úplně možné. Přece jen když má muž nějakou ženu tak se to ženám líbit nemusí. Takže by se dalo říct že je občas i vlk samotář. Snaží se zapojit do komunity a k lidem kolem. Ale ne vždy to je tak jak by chtěla. Chloe je velmi tvrdohlavá a nenechá si nic rozmluvit. Jde za svým cílem. Občas by se dalo říct že může být i tichá. Může vypadat nevinně a hrozně utrápeně. Ale nepřipadá si tak. Připadá si uvnitř silná. Lidem dokáže říct NE. Jakmile se jí něco nelíbí. Začne to řešit. I kdyby to mělo být násilím kterému se snaží dost vyhnout. Říká lidem na rovinu věci které ne vždy jsou dobré. Ne všichni chtějí o sobě znát tu krutou pravdu kterou jim ona do očí řekne. Možná že proto ji za to lidi někdy odsuzují. Dává si tedy pozor na svojí prořízlou pusu která je tak drzá a často neví kdy přestat mluvit. Ale to že je to taková řekněme to rebelka. Neznamená že neumí být hodná. Milá. Dokáže taková být až když začne lidem důvěřovat. Umí být i přátelská.

Historie
Jednoho hezkého dne se narodila Chloe. Všichni z toho měli radost. Říkali že to bude jejich štěstí. Že jednou vyroste a bude dělat velké věci. Ale jak začala vyrůstat tak se zdála jiná, než jak to ostatní chtěli. Plno lidí ji ubližovalo. A ona se vždy jen bránila. A byla to vždy její vina. Protože její rodiče jí absolutně nedůvěřovali. Za to je nenáviděla. Neustále se pokoušela utíkat z domova. Později rodiče nechali na její okno přidělat mříže. Takže se nemohla dostat nikam. Chodila do školy. A zbitá ze školy. Ale ji to nebolelo tolik. Jako to že jí rodiče nedůvěřovali. Celý den byla zavřená ve svém pokoji. Civěla do stropu a nic nedělala. Chloe byla vždycky jedináček. Upřímně řečeno jí to ani nevadilo. Představa že by musela ještě poslouchat jak je horší než její druhý sourozenec je hrozná. Začal vyrůstat. Stávala se neustále větší rebelkou. Nechovala se nikdy podle představ rodičů. Kdyby ji měli opravdu rádi. Tak by byli na ni pyšní za všech okolností. Což nebyli. Takže k nim neměla moc dobrý vztah. Jak začala vyrůstat tak v 16 letech byl čas, aby si vybrala Frakci. Samozřejmě že neposlouchala svoje rodiče kteří ji říkali ať si vybere Mírumilovnou Frakci. Proč by je poslouchala? Nenáviděli ji za to jak se chová. Vybrala si Neohrožené. Kde našla jednoho dosti milého chlapíka. Choval se k ní tak hezky. Ale už od začátku věděla že jde jen o to aby ji dostal do postele. Málem mu v tom i vyhověla. Než se ji pokusil zabít a ublížit ji. Ona byla silnější. Zabila ho. A zneškodnila. To je její tajemství o kterém se nebaví. Ale to neznamená že zabije muže který se jí jen dotkne. Udělala to pro svoje dobro. A do teď ji mrzí že se jen nebránila a opravdu ho zabila.

Rodina
Elleanor Butler (Matka) Jason Butler (Otec) ---> Mrtví. Nikdy je neměla ráda. A to že zemřeli pro ni v podstatě nic neznamenalo. Nikdy jí nepřipadalo že by jí měli rádi. Nikdy. Jacob Brown (Expřítel- jestli se mu tak dá říct.) ---> Zabila ho protože se jí pokusil zabít.

Obřad Volby
Když do vrcholila věku 16 let. Tak byl čas zvolit si frakci. Všichni se sešli. Postupně jen seděla vedle svých rodičů. Od kterých se trochu odtahovala a naprosto je ignorovala. Pozorovala jen lidi kteří chodí zvolit si Frakci. Pozorovala každého kdo šel do Neohrožených. Vždy když někoho uviděla, který se přidal k neohroženým. Tak jí ďábelským způsobem zacukaly koutky úst. Nakonec vyvolaly její jméno. Rodiče se na ní podívala a ona se s nimi nijak nerozloučila a jen je přešla. Jako by byli vzduch. Sešla ladně ze schodů. Možná že z toho všeho byla nervózní. Byla nervózní jak na ní všichni tak civěli. Přišla blíže. A řízla se do své ruky tou naostřenou malou dýkou. Ani necekla. Nahnula ji nad Mírumilovné a na chvíli pohlédla na rodiče. Jak na ni kývají a usmívají se. Měla vztek. Viděla jak jí ovládají. Chtěli ji tak ovládat a mít ji podle sebe. Mít pro ní pravidla jak se chovat. Byla by jen loutka. Zakroutila na ně nenávistně hlavou. Sevřela druhou ruku v pěst. Uhnula rukou a nahnula ji nad Neohrožené. Stiskla pevně ruku a kapička její krve spadla přímo do uhlíků které se malinko zapálily. Stáhla ruku k sobě a odešla k Neohroženým.

Zajímavosti
Nedá se říct že má hodně zajímavostí. občas se na jejím těle objeví nějaká ta malá jizvička. Nejsou nějak velké. Jen drobné. Na zádech má přes celá záda tetování andělských křídel. Které si nechala udělat na náznak volnosti a svobody. Předmět: Její jediná věc kterou má věčně u sebe je prsten. je to stříbrný prsten na kterém je černý kámen. Je to jen obyčejný prsten.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz