Caroline Mallvis

22. dubna 2016 v 22:20 |  WOMEN

Celé Jméno
Caroline Mallvis


Majitel
Cari


Věk
16 let


Status
Živá
100%
Povaha
Cari je velmi inteligentní, milá, přátelská, odvážná, statěčná. Někdy ale dokáže být i urážlivá, drsná a dejme tomu aji trochu zlá. Ty špatné vlastnosti ale vyjdou na povrch jen když má Cari špatný den. Cari miluje knihy, doma jich má nespočet a i tak ji to někdy nestačí. Ráda chodí na procházky v krásných slunečných dnech. Nepohrdne však ani horkým zeleným čajem a knihou když prší. Cari nenávidí týrání zvířat, a nesnáší když se jí někdo hrabe v životě.

Historie
Cari se narodila do sečtělosti. Ona a a její bratr Andy se narodili mladému páru milých a sympatických lidí. Jejich malá rodina si žila v klidu a míru . No prostě taková idylka. Měsíc před 8 rokem života se však Cari, Andymu a jejich 4leté sestře převrátil život vzhůru nohama. Jejich otec Easl zemřel při autonehodě. Jediná osoba která tuto nehodu přežila byla jejich matka Elia. Při autonehodě zemřelo 5lidí. Samotná Caroline tuto nehodu nesla velmi špatně, ale snažila se zůstat silná kvůli svojí sestře a bratrovi. V této době je jejich matka Elia pořád na vozíku a tak se o ni Cari i s bratrem starají.

Rodina
Elia Mallvis - matka (36let) Easl Mallvis - otec (mrtvý) Corin Mallvis - sestra (12let) Andy Mallvis - bratr (16let=dvojičata)

Zajímavost
Cari miluje zvířata nejvíce ale králíky a mopslíky. Každý den Cari na krku nosí řetízek s přívěškem ve tvaru couvajícího měsíce. Heslo kterým se řídí: "Je to můj život, ikdybych měla stokrát dopadnout na hubu nikdy si do něj nenechám mluvit. Svůj život si zařídím tak abych si nakonci mohla říct ....dobrá práce Cari."

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz