Eve Levanová

2. dubna 2016 v 18:15 |  WOMEN

Celé Jméno
Evelyn McKayla Levan


Majitel
Fien


Věk
26 let


Status
Živá
100%


Povaha
Jak ji jedním slovem definovat? Děsivá. Jako líderka Neohrožených se právě díky tomu uplatnila vážně dobře. Její schopnost vyvolat strach ve všem a všech je téměř až... obdivuhodná. Dle jejích vlastích slov "Nejsem přátelská, nemám ráda lidi a jestli to někomu vadí, může si tak akorát ---" Zbytek věty byl pro zachování slušnosti vynechán. Ráda překonává sama sebe a je velmi vůdčí. Nerada selhává, ale porážky bere v celku dobře. Ne že by jich bylo hodně. Dost dlouho se věnovala boxu, boji z blízka i z dálky a vede ve většině soutěžíš své frakce. Rozhodně to není typ člověka, který se sebou nechává mávat - neuznává žádnou jinou autoritu, než je ARC. A přesto všechno stále tvrdí, že její jediný problém spočívá v tom, že je bezcitná. Ovšem, že by ráda jednou měla přátele a rodinu, ale zatím jediní dva lidé, kteří jsou ochotní snést její hroznou povahu je její stará přítelkyně Rose-Mary a její zástupce.


Historie
Vzhledem k její rodinné historii se není čemu divit, že je taková, jaká je. Její prarodiče byli všichni vojáci bojující za Ameriku v Nukleární válce a otec zase vedli jednu z posledních obranných linií města. Od mala měl vojenskou výchovu - její otec jí nikdy nedal spát, zatímco její matka byla o dost mírnější. Jako bývalá Mírumilovná měla Madelaine určitý "cit" pro svou dceru a vždycky se snažila, aby byla Eve alespoň částečně po ní. Nikdy se to nepodařilo, což zarmoutilo Madie, ale Riche - otce Evelyn - to naopak přivedlo na první myšlenky o Eve jako o Líderce Neohroženosti. Protože to byl válečný veterán a jeho slovo bylo svaté, dostávala se jeho dcera na opravdu výborné prestižní výchovné programy, které zaručili, že nikdy nebude tak moc měkká jako většina obyvatel New Yorku. Díky jejím schopnostem, které tvaroval k obrazu svému, se dívka, na kterou byl tímto tolik pyšný, opravdu sama vypracovala a splnila mu sen v podobě nástupu do líderského křesla. Když o několik dní později její otec umírá na rakovinu, Eve nepřejde po tváři jediná slza, takže Rich umírá doslova blaze. Zato její dnešní život nebyl nikdy takový. I přes své povinnosti měla najednou příliš času pro sebe a nevěděla, co s ním. Všechno, co dělat chtěla, už dávno udělala a nyní už může jenom doufat, že se všechno jednou změní a ona uvidí svět stejnýma očima, jako všichni ostatní normální lidé.


Rodina
Otec Richard Levan (Mrtvý), Matka Madelaine Levanová (53 let), manžel její matky Raymond (42 let).


Zajímavost
Je alergická na pil a pomeranče. Má robotické pravé oko, protože když jí bylo deset let, ublížila si při nácviku hodu nože z dálky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz