Jaymes "Jay" Tyrell

2. dubna 2016 v 19:00 |  MEN

Celé Jméno
Jaymes Tyrell


Majitel
Fien


Věk
20 let


Status
Živý
100%


Povaha
Pokud jde o Jaye - je ohromný zázrak, že se při své povaze dokázal dožít TAK VYSOKÉHO věku. Proč? On sám usnadňuje vysvětlování: Jay Tyrell je totiž jednoduše nehorázný idiot. Často říká věci, které se lidem nelíbí. Je až moc pravdomluvný. Jeho schopnost někoho nas*at během tří sekund je vážně úžasná a stejně tak jeho vlastní myšlenka, že "on za to přeci vůbec nemůže". Ale abychom dále nemluvili o špatných vlastnostech - když ho dokážete přijmout takové jaký je, ukáže se Jay jako věrný a vtipný kamarád. Rád zachází do extrémů, miluje nebezpečí a adrenalin, nevadí mu předcházet pravidla a jako správné nejmladší dítě trpí soutěživostí a snahou být nejlepší. V jeho životě mu nikdy nic nechybělo, takže ho ve většině případů zastihnete v dobré-až skoro podivně potěšující náladě. Co také stojí za zmínku, je klid, s jakým je schopný řešit jakékoliv své situace, přestože mu spousta informací nikdy nedochází hned.


Historie
Pochází z veliké rodiny, ze které jsou všichni stejní extrémisté, jako on. Otec pracuje jako výsadkový voják, takže ho většinu času nevidí. O něj a jeho čtyři bratry se tedy stará jeho bratr Bill. Spolu se svými bratry - Bradonem, Codym, Kylem a Fredem - žili už od svých narození v jednom a tom samém velikém domě za městem. Jejich matka je už od jeho narození nemocná a tedy jediný obrázek, který o ní má, je spící žena na nemocničním lehátku s maskou na obličeji a miliardu trubiček zabodaných do celého jejího těla. To však jeho a bratry nesmírně nakopává - myšlenka na jejich matku byl extra u něj první impuls, proč si života užít na plno, když ví, že jednou bude kvůli stejné genetické poruše ležet naprosto stejně, jen na jiném lehátku. Jak se někomu takovému podařilo upoutat pozornost Líderky? Už od svých deseti let tenhle kluk miluje lítání. Na svých na zakázku vyrobených kluzácích i strojích se rád pouští ze srázů, což je výborná vizitka pro práci, kterou dnes vykonává. Ovládá boj z dálky i z blízka a jeho velikou předností je ohromná síla. Jako vedlejší prací se zabývá menšími nelegálními záležitostmi, ale to ještě neznamená, že si svou stávající práci Zástupce nehodlá udržet tak dlouho, jak to jen půjde.


Rodina
Otec Aaron (46 let), strýc Bill (54 let), Nejstarší bratr Fred (24 let), dvojčata Cody a Kyle (22 let) a Bradon (20 let).


Zajímavost
Trpí vzácnou genetickou poruchou, která se projeví až přijde její čas a tehdy jeho organismus začne bez zjevných příčin sám od sebe předčasně selhávat. Všechna jména svých bratrů má - stejně jako oni - do sloupce vytetované na zádech, ohledně dalších tetování: Na pravé dlani, na pravém rameni.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz