Jeremy Stone

22. dubna 2016 v 22:20 |  MEN

Celé Jméno
Jeremy Stone


Majitel
Ali


Věk
24 let


Status
Živý
100%
Povaha
Asi jako každý správný Upřímný je i Jeremy pravdomluvný a nebojí se říkat věci zpříma, i když mu to jako zdravotnickému záchranáři občas komplikuje život. Dále je paličatý a svéhlavý, což se dostatečně projevilo, jak u výběru práce, tak u jejího prosazování. Ale abychom na něm neviděli jen to špatné - umí být také dostatečně empatický a do pacientů se vcítit. Většinou jim dokáže dokonale přesně pomoci a ještě je uklidnit, aby nepanikařili. Skvěle vychází se staršími lidmi i s dětmi, což ne každý záchranář dovede. Když má dobrý den, je upovídaný, komunikativní, zábavný. Když má špatný den, je zamlklý a podrážděný, takže je lepší ho nechat být. Ale špatné dny má maximálně 3 - 4 do roka, takže ho stejně většinou potkáte s dobrou náladou, úsměvem na tváři a pozitivní myslí.

Historie
Jeremy se narodil Natalii a Andrewovi Stoneovým ze Sečtělosti, kde jako malý vyrůstal. Jako malý si vždycky myslel, že bude jako jeho otec - vědec v laboratoři na plný úvazek, ale během několika svých úrazů, kdy si pro něj přijela sanitka, ho začalo zajímat spíš toto povolání. Doma se mu všichni vysmívali, že chce zrovna toto povolání - jeho matka pracovala jako učitelka na univerzitě, otec v laboratoři a jeho starší bratr se také chystal do laboratoře. Všem jim záchranář přišel jako "nečisté" povolání a neustále ho od něj odrazovali, ale on se nedal. Čím víc se ho pokoušeli odradit, tím víc si za tím šel. Ještě před obřadem volby se přihlásil k záchrance jako dobrovolník - po nějakém čase ho dokonce začali brát jako součást svého týmu, což se mu líbilo. Bohužel potom přišly zkoušky a Obřad volby… U zkoušek mu jako nejlepší frakce vyšla Upřímnost. A jelikož pocházel z rodiny, z jaké pocházel, víceméně bezmezně věřil, že zkoušky jsou rozhodující a stoprocentně směrodatné, takže odešel do Upřímnosti. Avšak své vysněné práce se vzdát nechtěl. Spoustě lidem v jeho novém domově se to moc nelíbí, ale stejně u záchranky zůstal do teď a vykonává na Upřímného docela nezvyklou práci.

Rodina
Matka Natalia Stoneová (46 let), otec Ian Stone (48 let), starší bratr James (24 let), ostatní z rodiny nejsou známí.

Zajímavost
Ve volném čas pomáhá jako dobrovolník v dětském domově, kde ho děti zbožňují. Občas uvažuje, že by si nějaké adoptoval. Má tetování na paži.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz