Travis Jacob Lane

2. dubna 2016 v 18:00 |  MEN

Celé Jméno
Travis Jacob
Trent Lane


Majitel
Fien


Věk
23 let


Status
Živý
100%Povaha
Přestože tomu kdysi tak nebylo, dnes je to milý kluk se smyslem pro humor, který se zrovna nehrne otravovat ostatní nebo dělat nepříjemnosti. Přátelská povaha ho dostala tam, kde je dnes, stejně jako schopnosti, které uplatňuje v robotice, kterou ovládá mistrovsky. Nemá rád zvířata, protože ony nemají rády jeho a nikdy žádné neměl. Příliš nedá ani na umění, knihy nebo sporty - zato miluje hudbu všech žánrů a bere ji jako součást celého svého dne. Má jeden ohromný problém - často se nudí. Ale právě v takových náladách dělává svá mechanická díla nejlepší. V tomto ohledu je velmi kreativní. Není rodině založený a přestože zábavu vyhledává, není moc na dlouhodobé vztahy.

Historie
Jeho život oficiálně začíná až v jeho šestnácti letech, kdy přestoupil z Neohroženosti do Sečtělosti a do té doby o něm nejsou jediné záznamy. Co se o Travisovi ví je, že o své rodině nikdy nemluvil, což díky jeho výborným schopnostem v oblasti mechanizace vůbec nevadilo. Celý rok pracoval v ústraní - plány a práce byla posílána dálkově a když se pak vrátil do města, byl na okamžik jako někdo úplně jiný. Lépe zapadl do společnosti, dokonce tak dobře, že o tři roky později z něj jeden z jeho dobrých starých přátel udělal dědice "Společnosti pro výzkum robotiky" a on přijal. Byla to dokonalá příležitost, od té doby se k němu nabídky okamžitě vrhly Travis nyní žije sám uprostřed Manhattonu ze zašlého introverta je nyní nejlepší přítel Thomase Reeveho, což už samo o sobě o ledasčem vypovídá. Koncem roku 2315 začal vykonávat funkci Zástupce Sečtělosti a jednoho dne má v plánu dostat se ve své frakci i na mnohem vyšší post...


Rodina
Jediný známý příbuzný byla sestra Lucy May Montgomeryová.

Zajímavost
Nemá žádné alergie ani genetické choroby - při jednom z projektů byl zraněn a největší škody si způsobil v oblasti hlasivek. Od té doby je částečně němí a dorozumívá sevýhradně znakovou řečí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz