Henry Clinton

4. května 2016 v 19:48 |  MEN


Celé Jméno
Henry Clinton


Majitel
Wolfie


Věk
20 let


Status
Živý
100%

Povaha
Není to úplně ten nejvýraznější kluk a lidé ho považují spíše za tichého, pokud ho ovšem lépe poznáte, zjistíte... že je stále stejný. Ne že by si neuměl pořádně dupnout nebo zvýšit hlas, ale není to vůbec časté a nevidí v tom řešení. Mnohem radši pozoruje své okolí, dá se říct, že je to velice všímavý muž a svou nenápadnost umí použít jako zbraň. Věří na lásku na první pohled, ale zatím se mu nepoštěstilo, i když za sebou má pár zpackaných vztahů. Do ničeho se nevrhá po hlavě, radši si vše důkladně promyslí a zváží. Je ke každému přátelský, ale ne vždy to myslí vážně.

Historie
Narodil se v Mírumilovnosti a protože mu to tu vyhovovalo, i zde zůstal. Pilně studoval, i když vždy spíš na poslední chvíli a nijak zvlášť mu to nešlo. Do podvědomí lidí vstoupil až poté, co se odhodlal kandidovat na lídra frakce a to ve svých 20-ti letech (což je dost odvážný čin). Postupně si získával jejich srdce přátelskostí a zodpovědností, ale i přesto o pár těch hlasů prohrál a skončil na druhém místě - tedy na postu zástupce frakce. Což není vůbec špatná pozice, čehož si je velmi dobře vědom a bude se snažit v ní vydržet co nejdéle jako spolehlivý člen.

Rodina
Matka - Evelyn Clinton (43 let, Mírumilovnost)
Otec - neznámý
Sestra - Judy Clinton (23 let, Mírumilovnost)

Zajímavost
Rád si občas zapálí cigaretu. Velice rád kreslí, ale dalo by se říct, že na to nemá úplně talent, takže jen sobě - pro radost.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz