Alex Jacket

27. června 2016 v 19:38 |  WOMEN

Celé Jméno
Alex Jacketová


Majitel
BaRu


Věk
16 let


Status
Živá
100%
Povaha
Na pohled vám Alex může připadat jako milá dívka, ale není tomu tak. Je velmi samotářská, a když už s někým mluví je většinou podrážděná nebo projevuje absolutní nezájem. Sarkasmus jí je velmi blízký a používá ho velmi často. Je samotářský typ, nejradši si někam zaleze do tmy s knížkou a nějakým horkým nápojem. Jen tak něco ji nenaštve, ale zrada a podobné věci ji někdy doženou až k rvačce. Takhle se tváří jen na venek. Přistupte blíž, dámy a pánové a možná uvidíte její pravou tvář. Nepotřebuje hodně kamarádů, stačí jí jeden opravdový a s tím si vystačí. A právě k tomu je milá, hodná a svěřuje se s tajemstvím. Má ráda děti, teda ne úplně. Ráda bezbranným malým človíčkům pomůže, ale celý život by to dělat nemohla. Vidět jak pláčou a není jim pomoci. Vždycky ráda pomůže i starším, jenže pokud je blízká smrt, vytratí se pryč. Smrt je pro ni jako druhá strana, ke které se nechce přiblížit. Ale za život kamarádův by se na druhou stranu vydala rozhodně. Nemá ráda vodu a plavání, ale zase deštivo je její nejoblíbenější počasí.

Historie
Bylo nebylo, v jedné chatě se narodila dvojčata- starší Alex a mladší Julia. Nikdy to nebylo tak, že by se jedné nadržovalo, měla každá tolik, kolik si zasloužila. Alex byla vždy milá a naivní dívenka. Měla dobré známky, dobře se chovala. Byla opakem mladší sestřičky. Svou věrnost celému programu rozzařování lidí do různých frakcí však brzo ztratila. Upřímnost a pravda ji už nepřišli jako priority a dávala najevo svůj nesouhlas oproti zabíjení divergentů. Pak ji ale umlčela smrt otce. Umřel na vážnou nemoc, nebylo mu pomoci. Od té doby mezi sestrami vládne nepřátelství, protože Julia hrubě zneuctila otce. Byla zlá a jednoduše při pohřbu rakev poplivala. Alex dál žila s matkou a starala se o ni. S matkou měla velmi zvláštní vztah. Nemluvili spolu a komunikovali jen očima. Vydrželo jim to do teď. Jediné, co jí dokázalo vykouzlit úsměv na rtech, byly knihy. Četla od rána do noci, všude kde jen to bylo možné. Ale teď ji čeká největší rozhodnutí života- Jaká frakce se stane jejím domovem?

Rodina
Matka- Gregoria Jacket, 51 let, Neohroženost->Upřímnost. Otec- Oliver Jacket, †50 let, Upřímnost. Dvojče- Julia Jacket, 16 let, Upřímnost

Zajímavost
Zvíře-X
Fóbie- strach z malých zvířat a koček
Další- vlastní 128 knih, přes celá záda má jizvu od kočky
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz