Caylin Morven

21. července 2016 v 12:39 | RPGNetwork

Celé Jméno
Caylin Morven


Majitel
Janie


Věk
16 let - před obřadem


Status
Živá
100%
Povaha
Caylin patří mezi typické neohrožené. Nerada vyčnívá z davu a ještě míň raději je, když je na ni upřena pozornost. Má ráda svůj kutloch a svoje věci tam kde jsou. Když jí někdo její prostředí naruší, neváhá a klidně mu zlomí i ruku. Může se zdát, že má fialové vlasy kvůli neohroženosti, ale ona si je obarvila čistě na protest rodičům. Taky ráda tráví sama a nejčastěji si sebou bere knížku, aby zabila čas. Caylin je milá a ráda se zasměje, ovšem zkuste na ni sáhnout.

Historie
Narodila se v Neohroženosti Kieře a Laurenovi, kterým v té době bylo něco málo přes osmnáct. Už jenom to mělo znamenat, že své dceři budou víc rozumnět, ale když postupně Caylin rostla, zjistili všichni, že je úplně jiná než její rodiče. Ti se sice nebáli vzít do ruk zbraně, ale když se jednalo o chování, vždy byli zavázáni své frakci. To Caylin je hodně přelétavá a v mnoha věcech s rodiči nesouhlasila. V této době se s nimi dost hádá a dělá všechno proto, aby s nimi nemusela být v jedné místnosti. Prarodiče si nepamatuje, neví vůbec jací byli. Ví pouze to, že rodiče jejího otce jsou z jiné frakce, konkrétněji z Mírumilovnosti odkud je logicky i její otec. Možná proto se vždycky pohádá nejdříve s matkou a na otce je akorát tak naštvaná, když se jí nezastane.

Rodina
Nejzajímavější na ní jsou stoprocentně fialové vlasy a všudypřítomná rudá rtěnka na rtech. Význam těchto věcí je následovný: vlasy jako protest a rtěnka, protože se jí líbí jak to na ní vypadá. Možná vás překvapí i to, jak moc čte, ale možná taky ne.

Zajímavost
Matka - Kiera Morven Otec - Lauren Morven


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na motivy knižního a filmového bestselleru..


Na veškerý obsah stránek i herního fóra se vztahují autorská práva.
Zdroje tvorby propůjčené či zakoupené jsou uváděny pouze soukromě.
© 2014 Team NTW.
Používá technologii Blog.cz